Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerülhet taxival...

Mennyibe kerülhet taxival eljutni Újpest Városközponttól a Liszt Ferenc reptérre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Arra nem gondoltál még, hogy a városközpontban veszel egy metró jegyet, ami kivisz kőbányáig. Lesz vagy 350 Ft, és időben sem rosszabb, mint bármelyik taxi. Onnan pedig - ha már benne vagy a közösségi közlekedésben - szintén kijutsz busszal fillérekért.


Erre még nem gondoltál???

2014. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, persze, csak az a baj, hogy a repülő 6.50-kor indul, és ha másfél-két órával előbb kell(ene) megérkeznem, akkor a metro nem biztos, hogy jó, mivel csak 4.30-kor megy a legelső. :-(

Bárcsak jó volna!

2014. okt. 22. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megfelel a tömegközlekedés, akkor a legegyszerűbb megoldás ha éjszakai busszal elmész a Nyugatiba, onnan 4:00-kor indul a vonat a Ferihegy 1-re, melyhez van csatlakozó 900-as éjszakai busz, ami elvisz a 2-es terminálhoz. Ha van bérleted, akkor az jó mindenre.


Másik relatíve olcsóbb megoldás a reptéri transzferbusz.

2014. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Biztos gondolt rá, csak kellenek rabszolgák akik cipelik helyette a samsonite böröndjeit.

Olyan 9000Ft körüli összegre számithatsz.

2014. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Vazze mért fáj az nektek, ha szerencsétlen taxival akar menni? Hajnalok hajnalán, 100 kilós bőrönddel nekem se lenne kedvem bkv-zni, pedig van bérletem.

Amúgy valóban 8500-9000 körüli összegre kell számítani, persze csak akkor, ha nem az M0-on mentek. Ott időben rövidebb ugyan, de kilométerben több.

2014. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Végül is a jumboshuttle szolgáltatását vesszük igénybe, ahol 5 személyt 7500 ft-ért visznek lakástól a reptérig.


Gondolkoztunk a tömegközlekedésen is, de a bátyám lebeszélt róla, mert - mint mondta - az éjszakai és hajnali járatokon olyan tagok utaznak, hogy inkább messze kerüljük el őket.

2014. okt. 22. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát azért a nagybátyádnak nem volt igaza :-) Újpesti vagyok és a 18-ba jártam gimibe, elég sokszor mentem haza egyedül, lányként, éjszakai busszal, olyanokkal, mint 950, 914. Sosem bántottak :-)


De csomagok meg minden egyéb szempontjából lehet jobban döntöttél :-)

2014. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!