Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy működik a reptéri transzf...

Hogy működik a reptéri transzfer foglalás?

Figyelt kérdés

Hány nappal előtte kell? Melyik cégnél érdemes? Jobb mint a BKV? Kb. mennyibe kerül a belvárosból kijutni Ferihegyre?

Köszi előre is! :)



2015. jan. 30. 23:57
 1/3 demonlord90 ***** válasza:

többezer Ft, szerintem annyit nem ér, minth inkább Kökiről egyenesen kibuszozz egy vonaljeggyel. Pláne ha csak 2-en/3-an vagytok.

De bocs, h csak a 3.-4. kérdésedre tudtam - részben - válaszolni

2015. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz reptéri transzfer alatt.

Hívsz egy taxit. Ezek már fix díjasak, szóval ki is tudod számolni kalkulátorral (a honlapjukon), hogy mennyibe fog kerülni. Mindegyik ugyanannyiba kerül, így nincs különbség kit hívsz. Hát ha szerinted autóval utazni jobb, mint metróval, akkor igen, jobb mint a BKV. Elég utazás előtt 10-15 perccel hívni. Engem a Corvin negyed környékéről olyan 5-6000 forintért hoznak visznek. BKV-val egy átszálló jegyet kell venned, az asszem 530, vagy 590 Ft.

2015. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aki transzferben gondolkodik, annak a [link] weboldal hasznos lehet.
2018. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!