Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek nyáron hova...

Szerintetek nyáron hova menjek túrázni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.18 éves vagyok és nyáron elszeretnék menni túrázni,de elég sajátosan.Szóval úgy akarom csinálni hogy nagyon sok városon keresztül megyek pl. Vonattal busszal stb. A lényeg hogy minél messzebbre jussak minél kevesebb pénzből.Én nem vagyok annyira tapasztalt utazó,ezért tőletek kérném a segítséget melyek azok a városok amiket érdemes megnézni és olcsón megtudom járni.Félre ne értsetek lenne pénzem egy 2 hetes görög utazásra például Paraliában,de én kalandot szeretnék mint pl. Az út a Vadonba c. Filmben.Hát ennyi lenne köszönöm a segítséget.:)

2015. febr. 22. 11:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a Schneeberg-re menjél.Nem tudom,hogy kell írni.
2015. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia jutottál azóta valamire? :)
2015. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Interrail jegy, több országra érvényes, adott intervallum, annyit utazol a megadott járatokon amennyit akarsz. Útközben foglalsz villámszállásokat, regisztrálhatsz couchsurfing oldalra, kanapézol ingyen. Így megismerkedhetsz rengeteg emberrel. Aztán ha neked csak a kaland számít nincs is szükséged nagy útitervre. Veszel egy Európa térképet, aztán uccu neki, látsz egy szimpatikus helyet, ott leszállsz, neten keresel szállást. Ha más nem becsöngetsz valahova, bemész egy bisztróba és megkérdezed hogy tudnak-e ajánlani szálláshelyet. Ha nem akkor elő a hálózsák, alszol az állomáson.

Az pedig, hogy hova érdemes menni. Mindenki személye válogatja. Csapasd elő a google-t, keress rá országonként a legszebb/jobb városokra. Látnivalókra. Írogasd össze.

2015. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dolores55 válasza:
Egyedül 18 évesen? Nem félsz? Én nem mernék belevágni :(
2015. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne félnie?! Nem az életkorodon múlik, ha történik veled valami.

Ha figyelmes, tájékozott és körültekintő vagy akkor nem nagyon történhet veled semmi. Maximum baleset, de az egy 28 évessel is megtörténhet.

Ha kétes embereket veszel észre magad körül, azonnal arra kell törekedned, hogy lelépj onnan, vagy segítséget kérj. De ez is megtörténhet akárkivel.

2015. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!