Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek erdélybe?

Nataliaivanovics kérdése:

Mit vigyek erdélybe?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk 5 napra, busszal (kb 11 óra buszozás)! Olyan ötleteket várok amiketmagatokkal vinnétek ha ti mennétek. Küldhettek linket is.

2015. ápr. 12. 20:11
 1/9 talor ***** válasza:
100%

Legutóbb vonattal utaztam Erdélybe egyedül, egy MP3-lejátszóval és egy könyvvel teljesen elvoltam a vonaton, de ha már sok volt a zene, belemerültem a tájba. Ha viszont társaságban utazik valaki, akkor beszélgetéssel is jól el lehet ütni az időt.

Erdélyben egy percet sem unatkoztam, főleg azért, mert új vidékeket fedeztem fel. Gondolom osztálykiránduláson minden szervezve lesz nektek, szóval nem hinném, hogy unatkozni fogsz.

2015. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a Gyergyói-medencében fogtok aludni, akkor egy plusz pulcsit (nyáron aludtunk ott), de este a takaró alatt, pizsama felett elfért még egy pulcsi. Fényképezőt. És minden mást, amit Magyarországon belül is szoktál vinni osztálykirándulásra.
2015. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Medvehabot.
2015. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Kortól függő, de pálinkát ne azt ott adnak. Helyette egy kis hazai bort. Vigyázz, ami nem öl meg az meg erősít, de a MEDVE... a medve az megöl. :D
2015. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Piát vinnék, a hosszú utakat csak úgy bírom, ha iszom közben.

Mást nem vinnék, csak ami egyébként is kell, ruhák, tisztálkodószerek.

Olvasni nem hiszem, hogy lesz idő, biztosan lesz mindig valami program, meg elszórakoztatjátok egymást.

Zenét hallgatni meg lehet telefonon is, ha unatkozol a buszon. Fényképezni is telefonnal szoktam.

2015. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
WC papírt nem árt.
2015. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Utolso tanacsa nagyon jo, Erdelyben peldaul beszerezhetetlen a WC-papir.:)
2015. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erdély tele van nyugat-európai üzletláncokkal, mint pl. Carrefour, Metro. Ott hiánycikk lenne a WC-papír ?
2015. ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Erdély tele van nyugat-európai üzletláncokkal"


Ezt én elhiszem (tapasztaltam is), de egy osztálykiránduláson jó eséllyel táborban szállnak meg, és ha ott hiánycikk, akkor hova menjen szegény? :)

2015. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!