Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A kézipoggyász méretét pontosa...

Cintikebabby kérdése:

A kézipoggyász méretét pontosan centiről centire mérik le a repülőtéren?

Figyelt kérdés
Én egy kis méretű kézipoggyásszal szeretnék utazni melynek a méretei 42 x 32 x 25-ös nek kell lennie de az enyém 45x32x25-ös ezt a pár centit nagyon szigorúan veszik? mert ez nem egy kemény bőrönd nem tudom pontosan lemérni hanem egy utazó táska és ahogy gyűröm úgy változik a mérete....

2015. jún. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják mérőszalaggal lemérni.Van a csekkolásnál egy standard méretű kosárszerűség,ahol sorban állsz.Oda beteszed,ha belefér felviheted.Ha kilóg valahol,akkor nem.
2015. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérik centivel, hanem van egy fémkeret, amibe ha beleillik akkor oké, ha viszont nem, akkor fizetni kell büntit.
2015. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben remélem az a 2 centi belefér még :)
2015. jún. 23. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek, az egy centivel kisebb bőröndömet is bele kellett tuszkolnom. Fapadosnál sokan úgy állnak hozzá, hogy pár centi biztos belefér, aztán koppannak, amikor nem engedik felvenni a gépre és cirkuszolnak, emiatt pedig esetleg a többi ember szívja meg, mert meg kell várni, amíg vége a cirkusznak, hogy felszállhassanak a gépre.
2015. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most láttam, hogy nem kemény, ha méretre tudod gyúrni és beletenni a keretbe, nem lesz baj.
2015. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen igen ezért is gondoltam a táskára a pontos méretét ezért is tudom rendesen lemérni mert ahogy gyurmázom ugy más más a mérete :) ha kemény lenne nem kockáztatnék mert akkor még az 1 centi is számitanak hogy beleférjen!
2015. jún. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!