Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Október 23-án Erdélybe utazom,...

Október 23-án Erdélybe utazom, négy napra. Ti milyen ruhadarabokat vinnétek/szereznétek be az útra? Ill. a kinti árakról kérdeznék. Mennyi költőpénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Türelemmel várnék kb október 20-ig, akkor megnézném valamelyik időjárás előrejelző oldal adatait, és ennek fényében döntenék arról, betegyem-e a minit.

Mondjuk én már koromnál fogva nem hordhatok tangát, de tennék be két váltás fehérneműt a négy napra, egy melltartót, otthonkát, csoszogó papucsot és az időjárásnak megfelelő felsőruházatot.

2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, melyik részére utazol. Abban az időszakban mindenhol a réteges öltözködés a javasolt, mert a reggel/este mindenképpen hűvös, a nappalok lehetnek enyhébbek. Pólók, pulóverek, sportdzseki, nadrág.
2015. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is azt javaslom, mint valamelyik előttem szóló, mindenképp várd meg október közepét és csak azután tervezz a ruhákkal kapcsolatban. És azzal is egyet értek, hogy ez attól függ, hogy melyik vidékre utazol, például olyan van, hogy itt nálunk a hegyekben van 10 fok, az ország másik részében pedig 20.


Költőpénznek én úgy kb. 300 lejt-25.000 forintot mondanék, bár ez ugyancsak sok mindentől függ:

-hogy kihez mész (fizetik a kaját, szállást, stb?)

-milyen környezetbe mész (nem mindegy hogy falu, vagy nagyváros)

-mennyi szabadidőd lesz (ezt arra -értem hogy ha le vagy kötve programokkal, vagy ha csak mész a városban, vásárolgatsz és kávézózol, az sem mindegy:)

-milyen az anyagi háttered

-és még sok egyéb.


Jó szórakozást;)

2015. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Honore Elmundo válasza:

Erdélyi vagyok ! Ausztriában élek a hegyek közt! Itt nincs annyira hideg mint Erdélyben a Csiki medence a leg hidegebb egész Romániában ! Télen -20 tól -37 ig várható! Csíkszereda-Gyergyószentmiklós-Brassó régió ! Nyáron sincs nagy meleg !

Költő pénz....??? Hát 1000 eur t is el lehet költeni ! :) elfogadják a Ft is ! Eur t is ! és persze a lei t !

Szabadon sétáló medvét nem szabad simogatni,eszik a kezedből de vigyázat! Tusnád Fürdő,Brassó ! Csak egy jó tanács !

2015. szept. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Öltözz rétegesen es jol mé az idő kiszámíthatatlan is lehet!

Lehet szeles lessz es biztos hidegebb ugy átlagban mint Magyarország!

2015. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!