Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hosszú buszos utazásra (24h)...

Hosszú buszos utazásra (24h) miben mentek?

Figyelt kérdés
Miben szoktak utazni? Sosem voltam még ilyen buszos utazáson és most megyünk. 24 órás lesz kb. az út. Melegítőben szoktak? Vagy az gáz? Nem tudom miben kellene... 28/L

2015. szept. 12. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam (London) de soha többet, felért egy kínzással. Egyébként a buszon a legtöbben szabadidőben voltak.
2015. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd meg fogsz pusztulni, nem az lesz a baj, hogy miben vagy, hanem a 24 óra.
2015. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bírom az utazást, szerintem azzal nem lesz gond... meg viszek is stiftet, fogkefét, fogkrémet, nedves törlőkendőt ilyeneket... de azt nem tudom, h miben szokás általában utazni? Gondolom nem fariban szoktak.. csak ha meg én leszek egyedül melegítőben, az olyan ciki :D
2015. szept. 12. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Kényelmes nadrág (pl. feszülős farmer felejtős, de ha nem feszül, akkor jó :-) ), kényelmes zokni (ne szorítson a gumija), kényelmes cipő (ha esetleg kicsit megdagad a lábad, akkor is elférjen benne, ez lehet edzőcipő is ) szintén kényelmes felső és mindenképpen meleg pulóver vagy kardigán, mert éjszaka nagyon lehűl a levegő + ha a légkondi nincs jól beállítva, akkor is nagyon tud az ember fázni. Vékonyabb széldzseki vagy esőkabát is jól tud jönni még pluszban a meleg pulcsihoz.

mindenképpen a kényelem és a megfelelő meleg öltözék legyen az elsőrendű szempont. (a meleg lucsi, ha mégsem lenne szükség rá, használható kispárnaként is :-)

Rutinosabb utazók felfújható nyakpárnát is visznek magukkal az útra.

(én is bírom a hosszú buszozást, szeretek utazni :-) )

2015. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
helyesbítek: "a meleg lucsi, ha mégsem..." meleg pulcsi akart lenni :D
2015. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Öltözz kényelmesen és rétegesen. Ha meleged lesz, legyen mint levenni, ha fázol felvenni. Kényelmes cipőbe esetleg szandál. Sőt ha nem "illatozik" a lábad, akkor le is veheted. :d Pihenőknél sétálj egyet. Éjszakára egy vékony pléd jól jöhet. Legyen nálad elég folyadék. Én már utaztam többször is 25-26 órákat és nem volt nagyon gáz. Bár függ az utasoktól is. Pl egyszer Frankfurt Bécs vonalon éjszaka, kifogtam egy "kulturált" családot gyerekekkel. Egy másik járaton, éjfél körül osztrák 2 óra körül Német rendőrök állították meg a buszt és igazoltattak mindenkit. Tehát alvás nem nagyon volt. Ezt a két utat leszámítva, nem volt más probléma.
2015. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 12. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh, az durva lesz. Nekem a legtöbb út 8 órás volt, az is kínzás volt, amúgy én farmerban és pólóban mentem, bár tény, hogy valami kevésbé szoros gatya kényelmesebb lett volna. Szerintem ilyen leggings egy hosszított felsővel tökéletes. Ilyenre nem gondoltál?
2015. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én egy leggingsforma nadrágot vettem fel majdnem egész napos utazásra, nem feszült rám sehol, hosszú, van zsebe is, a legkényelmesebb darab utazáshoz.


gugliban leginkább "nagy ülepű leggings"ként ad ki ilyesmiket, bár az enyém egyáltalán nem ilyen csúnya darab, lehet kapni egész szép mintájúakat is

2015. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bírható a 24 óra, főleg, ha nagy részét végigalszod. :) Én voltam már többször hosszabbakon is, és kibírtam. Nem mondom, hogy egy leányálom, de ennyi szerintem megér.

Melegítőben mentem mindig, vagy nyáron néha leggings + rövidujjú + hosszabb pulcsi. Mások is szabadidőruhában szoktak lenni, szóval nem kell ezen izgulni.

2015. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!