Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ez normális? Többi lent

Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Év végén (május vége felé) egy hetes (5nap) kirándulásra megyünk Erdélybe (az egész 7.es évfolyam, vagyis csak az aki szeretett volna jönni és fizetett be) na most elég soká lesz de nagyon izgulok! Már készítenem a listàt hogy mit pakolok be kivel leszek egy szobában mit csinálok kb. Csak az nem dőlt el még hogy a barátnőimmel fent leszünk napokig vagy végig aludjuk az egészet vagy alvajárást tettetünk és ijesztgetjük a többieket. Normális hogy ennyire izgulok? Ráadásul aki tetszik nekem is jönni fog és tuti megkérdezi hogy leszek e vele egy szobában (mert a legjobb barátom ) de nagyon félek mert ha elfogadnam akkor megbántanám a többieket és nem mondhatom hogy bocsi de ez van mert megbeszéltük már előtte , és nem tudom majd mit mondok mert amúgy is amikor a lányok kérdezték azonnal rávágtam az igent pedig az egyik lány az folyton cirkuszolni fog nha nem tud aludni tőlünk meg ilyenek :/ ráadásul ha meg VELE leszek egy szobában akkor megint nem jó mert ő meg olyanokkal lesz akik engem utálnak és direkt ki fognak velem cseszni (eldugják a cuccaimat, kizárnak stb.) Mindenért annyira izgulok pedig iskola időben egy év múlva lesz. Normális hogy így izgulok?

13/L össze vagyok zavaeodva :D



2015. nov. 22. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mit vársz tőlünk pici lány?

Miért érzed azt, hogy ide kellett büfizned azt a sok betűt?

2015. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látom te is nagyon unatkozol -.-
2015. nov. 22. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

igen, 13 évesen normális, én is így vártam a kirándulásokat.

akkoriban még én is listát írtam arról, hogy mit akarok vinni.

később is izgulhat az ember, pl. ha felnőttként először jut el a tengerpartra.

az elsővel ne foglalkozz, én nem értem, minek írnak az emberek, ha nem képesek a kérdésre válaszolni? az ilyet jelentsd, emiatt ilyen gáz már ez az oldal, senki sem a kérdésre válaszol, de mindenki kioszt mindenkit, megy a sok veszekedés, régebben nem volt ilyen az oldal.

2015. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"az elsővel ne foglalkozz, én nem értem, minek írnak az emberek, ha nem képesek a kérdésre válaszolni? az ilyet jelentsd, emiatt ilyen gáz már ez az oldal, senki sem a kérdésre válaszol, de mindenki kioszt mindenkit, megy a sok veszekedés, régebben nem volt ilyen az oldal.".......


Most úgy őszintén,ennek a kérdésnek mi értelme,meg milyen értelmes választ lehet rá adni,azon kívül,hogy össze ne izguld már magad?!?!?!

2015. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

pici lány, a kérdésednek - ha kérdés egyáltalán ez az ömlengés - semmi köze az Utazáshoz.

Valamelyik tini fórum lenne való neked.

2015. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a tanar(oka)t sajnalom, akik rengeteg energiat es penzt beleolnek, hogy a gyerekeket kulfoldre vigyek kirandulni, hogy megismerjek a hataron tuli magyar tajakat, kulturat stb. Es akkor a gyerekek csak ilyeneken tudnak ragodni, hogy "vajon x megsertodik-e ha z-vel alszom". Az ilyen eretlen gyerekeket eleg lenne a szomszed faluba vinni kirandulni, ott is el tudjak jatszani ezeket a dolgokat; kulfoldre meg akkor kellene, ha mar tudjak ertekelni.
2015. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

hát persze, te 13 évesen biztos ilyen voltál, hogy csak a történelem meg a műemlékek érdekeltek, biztos nem a haverok meg a hülyéskedés. vagy ha tényleg nem, akkor veled van a baj, nem a kérdezővel.

attól még, hogy az ilyesmin gondolkodik, még meg fogja nézni a nevezetességeket, és biztos lesz, ami tetszik is neki, és 20 év múlva is emlékezni fog rá.

de egy gyerektől ne várj már irreális dolgokat, az a normális, ha 13 évesen ezen jár az agya, nem a történelmen!

2015. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

"Ráadásul aki tetszik nekem is jönni fog és tuti megkérdezi hogy leszek e vele egy szobában (mert a legjobb barátom )"


Leszbikus vagy, vagy fiúk-lányok egy szobában lesznek?

Akármi is a válaszod, ez nem normális.

2015. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Remélem jól sikerül! Ha sikerül majd jól összepakolnod akkor ott már nem kell az apró részleteken aggódnod (hogy pl elfelejtettél esőkabátot vinni) és több figyelmet tudsz majd fordítani a társaságra, meg persze a helyre is :)
2015. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!