Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Angliába készülök, tapasztalatok?

Angliába készülök, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és idén július első hetében szeretnék barátommal kiköltözni Angliába, Bournemouthba :)

Ha esetleg van köztetek olyan aki Bournemouthban vagy a környékén él, illetve hasonló tapasztalatokkal bír és lenne néhány javaslata, nyugodtan ossza meg velem! :) Szívesen ismerkednék kölcsönös segítségnyújtás, eszmecsere céljából.



2016. febr. 23. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

17 èvesen szakma, munka es èlettapasztalat nèlkül semmikèpp ne gyertek! Ès ez nem vicc! 21 èves kortòl jàr a teljes minimàlbèrèr, alatta csak apròpènz! Nem fogtok megèlni!


Előbb szerezzetek szakmat, nèmi tapasztalatot, tudjatok rendese angolul, majd csak utàna gyertek. Ezt vegyètek nagyon komolyan!!

2016. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátom már 21 felett van, szakmával és munkatapasztalattal a kezében, én pedig betöltöm addig a tizennyolcat és bármilyen munkát elvállalnék, kezdve a takarítással... így azért megérne egy próbát?
2016. febr. 23. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbàlhatjatok, de kutya kemèny lesz. Baràtod mihez èrt? Angol mennyire megy?
2016. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az angol legyen minél jobb hiszen ez az alapja az egésznek. Kell még kezdőtőke ha esetleg nem találnátok munkát egy darabig. Nagyon nagy kitartás, és akarat kell, nem lesz könnyű, de nem ti lesztek az elsők (és utolsók sem) akik kimennek.
2016. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Barátom szakmája asztalos, ügyes keze van és kezdőtőkéből persze minél több annál jobb... nagyjából 200.000/főre számoltam a minimális kezdőtőkét, de ha sikerül akkor többel indulnánk.
2016. febr. 24. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hova számoltál 200 e/főt Összesen vagy per fő?

Csak mert a szállás fogalvóval együtt az első hónapra olyan 800 font.

2016. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Per fő!

Azon az oldalon, ahol én kerestem albérletet (Gumtree.co.uk) sok helyen ki volt hangsúlyozva, hogy nincs szükség depositra.

2016. márc. 8. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!