Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Németországba (Berlin) költözn...

Dreamer88 kérdése:

Németországba (Berlin) költöznék, milyen papírok/előkészületek kellenek?

Figyelt kérdés

A munkám által kikerülnék a cég Berlini boltjába, így munkahelyem az lenne.

Azt viszont nem tudom, hogy részemről milyen papírokat kell beszereznem vagy miket kell elintéznem.


A cég sajnos ezen a téren nem segít.



2016. márc. 17. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen fel kell függeszteni a TB és ADÓszámot , XI ker Budafoki úton segítenek . A lakcímről is ki kell jelentkezni .
2016. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy kb mennyi kint a megélhetés?

2016. márc. 17. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülállóként rezsivel együtt 6-800 €-ból már ki lehet jönni. De inkább 1000-et számolj.
2016. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az árak változóak , KAUFLAND és a REWE olcsó főleg a saját homijuk. A vill.gáz kb ennyi , a ruha is kb vagy olcsóbb . Pékségek éttermek drágák
2016. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"KAUFLAND és a REWE olcsó"

Én pont nem ezt tapasztalom. Gyümölcs-zöldség ezekben a legdrágább. Mi minden nap eszünk vagy gránátalmát, vagy epret. Előbbi még akkor 1.99 a KAUFLANDBAN, amikor A Lidl-ben, a Normában, meg az Aldiban már 1€-ért utánad dobják. A Rewe meg (nálunk) egyenesen botrányos.

2016. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!