Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal az egyhete...

Mit vigyek magammal az egyhetes erdélyi útra?

Figyelt kérdés

Jövő héten Erdélybe utazom.Nagyjából tudom,mire lenne szükségem,de azért az ottani időjárást nem ismerem...fogunk túrázni,várost is nézünk.Van valaki,aki mostanában volt ott?Tudna nekem segíteni?

14/L



2016. máj. 28. 17:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Merre josztok? Melyik városba? Itt a patiumba ahol én lakom, itt olyasmi az időjárás mint Észak -kelet Magyarországon. Beljebb (Csíkszereda, Marosvásárhely, Szentgyörgy, stb.) elég hamar elered az eső, ha összegyűl egy kis felhő. Ott eleg gyakori az eső. Szoval egy esőkabátot, esernyőt, ilyenek, mindenképpen hozz! Kaják, meg ilyenek ugyanúgy vannak itt is :D. Remélem Segítettem. Ha van még kérdésed kérdezz nyugodtan :))
2016. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kullancs van? Olyan cuccot vigyel, ami ved ellenuk! Plusz vizallo cipot!
2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kényelmes cipő. És számítani lehet esőre.
2016. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) első válaszoló,ez egy ilyen nagy körút lesz,sok települést megnézünk,meg túrázunk majd.Szóval akkor esőre mindenképpen készüljek :D
2016. máj. 29. 09:28
 5/6 anonim válasza:
pálinkát :D
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amúgy véletlenül nem szajoli vagy?
2016. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!