Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizzairnél mennyire pontosan...

Wizzairnél mennyire pontosan ellenőrzik az adatokat?

Figyelt kérdés
Internetes utasfelvétel közbe elírtam az állampolgárságomat. Romániai magyar vagyok, kettős állampolgár. Az adatok kitöltésénél megkérdezte az állampolgárságomat, és automatikusan azt pipáltam ki, hogy magyar vagyok, DE a román ID kártyámnak a számát adtam meg mivel azzal utazok. Ezt csak később vettem észre a PDF beszállókártyán, hogy a bal felső sarokba azt írja hogy HU, és mellette a román Id számom. Ebből nagy probléma adódhat a reptéren, vagy csak a szám erdekli őket, hogy passzoljon a felmutatott ID számával? SŰRGŐS

2016. aug. 5. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A wizznel nem tudom, hogy működik, a normális légitársaságnál scannelik a beszallokartyat és a szemelyit /útlevelet, az adatoknak pedig még kell egyezniuk. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi van.
2016. aug. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Lesz egy ember, aki unott mozdulattal letépi a papírod alját.

Nos, ő fog úgy tenni, mintha összehasonlítaná a nevedet és az igazolványon szereplő nevet.

Senkit nem fog érdekelni a problémád.

2016. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolso, wizzairnal ez nem igy mukodik... reven hogy szarragosagbol (is) tartjak fent magukat.

Kerdezo ezt kerdezd meg, javitsd ki, mert a wizzairnel siman kinezem hogy ezert vagy nem engednek fel vagy kifizettetik veled ott helyben a repteri ujra check in meg az atiras dijat csakhogy minel tobbet gombolhassanak le rolad. Normalis legitarsasagnal ezzel nem kene torodni, naluk kell.

2016. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmeletileg igen,baj es ki kene cserelni.Gyakorlatilag ez a kis hiba nem erdekli oket ,kiveve ha peched van es valamiert ellenorzik oket es mindent ugy csinalnak,ahogy a nagy konyvben kell. Vagy ha kezdo az illeto es bizonytalan es megkerdezi a feletteset ,aki valoszinileg elkuldene fizettetni.(ez mind a check-in pultnal ha van feladandod)

Ha nincs feladando csomagod es egyenesen csak a kapuhoz mesz ,akkor 99,5% hogy nem fognak szolni.

2016. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma mert a magyar állampolgársággal nem állított valótlan, az okmányszám pedig ugyancsak egyezni fog, mivel azzal utazik.

Én egyébként még nem láttam olyat, hogy a check in-nél szkennelték volna az utiokmányt, ilyen szvsz nincs is.

2016. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó üzenem,hogy DE,van olyan. Én a reptéren dolgoztam.:)
2016. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétszer repültem az elmúlt három hétben, mindkétszer scanneltek az utlevelemet. Első voltam.
2016. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan a check in-nél és nem pedig az útlevél ellenőrzésnél?
2016. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nem irtam, hogy check in-nel tortent. Az egyik útnál csak beszallaskor scanneltek, a masik utnal csomagfeladaskor és beszallaskor is.
2016. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!