Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A fedélzetre csak max.100 ml,...

A fedélzetre csak max.100 ml, bezacskózott folyadékot lehet felvinni. Ha szomjas leszek, mit tudok inni? Wizzair

Figyelt kérdés
Duty free-ben vásárolt ásványvizet sem engednek fel? 100 ml vízből is kevés egy 3 órás útra...
2016. nov. 24. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
duty freeben vehetsz. meg a repülőn is.
2016. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beviszel egy üres flakont és megtöltöd a mosdóban, az ingyen van.

Duty freeben a legolcsóbb víz a Relayben 395ft. A repülön nem tudom pontosan mennyi, minden 2-3 euro körül szokott lenni.

Csak a biztonsági ellenőrzésen nem vihetsz be 100ml-nél nagyobb flakonokban folyadékot.

2016. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul értelmezted a dolgokat. Összekevered a biztonsági ellenőrzést a fedélzettel. Ráadásul a szabály a biztonsági ellenőrzésre sem igaz, mert 10*100 ml-t vihetsz át.

Mi üres pet palackot szoktunk vinni, amit a mosdóban megtöltünk. De odabenn a boltokban is kapsz vizet.

Még egy apró meegjegyzés... izé, azért 3 órát túl szokott élni egy átlag ember ivás nélkül is.

2016. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Én megittam az összes innimet előtte, így kibírtam a hosszú utat. De pl.legutóbb 1 órát repültem és nagyon szomjas voltam. Ott vásároltam magunknak 2600-ért 2 kis innit-gyümölcslevet (fizetéskor eldontöttem, hogy legközelebb vizet veszek) az ellenőrzés után, majd a fedélzeten sem bírtam ivás nélkül. Vettem egy kis colát, 2 dl-es, plusz 1 snickerst és egy kitkat-et, 60 euro volt ;) inkább vegyél az ellenőrzés után, ne a repülőn. Ott sem sokkal olcsóbb, de elviselhetőbb. Én volt, hogy kis gyümilevet vittem (90 Ft), szívószálasat. De abból 3-at :)
2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!