Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nászutasok! Mennyibe került a...

Nászutasok! Mennyibe került a Maldív/Seychelle szigeteki utazásotok repülővel, szállással, ellátással?

Figyelt kérdés

#utazás #nászút #Seychelle-szigetek #Maldív szigetek? Maldív
2016. nov. 27. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
cca. 7000 €-ba került nekünk, mi Ausztriában élünk, onnan is mentünk. de ez egy full extrás nászút volt a javából.
2016. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelött nekünk Frankfurtból 5000€ volt Maldiv szigetek Filitheyo sziget.


Nekünk több kritériumunk volt, ez nem egy Luxus sziget. 4 csillagos, de azt a 4 csillagot adta is. Kritérium volt, hogy nagyobb sziget legyen, all inclusiv, és a vizi világa lenyügözö legyen. Sajna sok sok luxusszigetnek nincsen megfelelö vizi világa, max hajóval visznek ki reefekre, és ott tudsz buvárkodni vagy merülni. Filitheyon pedig a bunginkkal szembeni reefen(kB 3 karcsapás volt a reef) már gyönyörü vizi világ várt.

2016. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 28. 14:07
 4/9 anonim válasza:
16%
Az egyik ismerősöm most van a feleségével Seychelle szigeteken 14 napot, neki például teljesen ingyen volt. Magyarországról indult 2 napja (repülő, traszfer, szállás, fakultatív programok, biztosítás minden ingyen)
2016. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is ingyenes volt, lányok félpucéron szolgáltak fel öhmm medence körül bombanők seychelles sellő kivitelben ugráltak. Ez az én sztorim, irigyelhetnétek engem :D
2016. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lepontoztál engem? Most röhögtem egy nagyot :D Milyen buta emberek ezek!
2016. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
kabd már be én is oda akarok menni
2016. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát srácok az nagyon ciki, mert valójában igaz, csak olyan messze vagytok tőle, h el sem tudjátok képzelni ;) Ha valakit majd valamikor esetleg érdekelne, hogy hogyan kereshet pénzt a turisztikából ( nem ugrabugráló sellőkkel), akkor írjon priviben, megmutatom. Mindenkinek Kellemes ünnepeket!
2016. dec. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi most júliusban megyünk, 2 millió a 11 napos utazás. Gondolom luxus lesz.
2022. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!