Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van aki L méretű (ált 75-80...

Van aki L méretű (ált 75-80 centis) bőröndöt használ feladott poggyászként?

Figyelt kérdés

Bőröndöt akarok venni, a modellt már kiválasztottam, de a méretet nem tudom eldönteni. Az M 67 centis az L 77 centis. Alapból drága bőröndről van szó, de a két méret között filléres a különbség. Viszont feladott poggyásznak többnyire úgyis csak 20 kilót engedélyeznek. Leginkább ruhákat pakolnánk mindig, váltás cipőt, azért gondoltam a nagyobbra, mert ketten töltenénk fel, visszafelé meg általában vannak plusz ruha vásárlások, egy-két szuvenír.


De nem tudom, az a 20 kiló nem hangzik valami soknak, egy akkora bőröndre. Ha meg nincs tele, az a dobálgatásnál nem hátrányos?


Vagy csak én vagyok eltévedve, 20 kiló ruhának igen is kell az L-es bőrönd?


2017. jan. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem M méretű van és általában olyan géppel utazom ahol max 23 kg lehet a csomag és így is sikerült párszor megpakolni úgy, hogy túlsúlyos lett. Persze ha csak nyári cuccokat pakolsz, akkor ok. Szóval te tudod 😊
2017. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kollégistaként M-es bőröndöm voltl, amit sokszor úgy megraktam, hogy nem bírtam felemelni, pedig semmi különös nem ment bele. Mivel már kivágtam és most semmilyen bőröndöm nincs csak kézi méret, ezért nem tudom kipróbálni mennyi menne bele.


De úgy tűnik tényleg nem hülye gondolat, hogy az a 20 kiló nem valami sok és nagy ahhoz az L-es.

2017. jan. 10. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem American Tourister van 75 cm-s, nem szokta elérni a 20 kilót. Főleg ruhákat pakolok én is.
2017. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy ha nincs is tele, az dobálgatásnál nem gáz, úgyis főként ruha van benne, a belseje nekem ilyen: [link] tehát van, ami tartja benne a cuccot, ami meg törékeny, azt körbetekered ruhával.
2017. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!