Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi font ajánlott/fő...

Mennyi font ajánlott/fő Londonba,1 hétre? (lent)

Figyelt kérdés

Márciusban megyünk egy hétre Londonba, és nem tudom mennyi pénzt kéne vinni egy személynek, ami biztos elég.

Napi 3 étkezés, ezen felül napi 1-2 liter üdítő


Oxford Streeten lesz szabadidőnk és szeretnénk venni "pár" dolgot :D


Programokra nem viszek semmit, mert azok le vannak szervezve... mielőtt valaki mondaná :)

Ti mennyi fontot ajánlotok így egy főre?



2017. jan. 16. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mekiben akartok enni akkor egy menü 5-6 font.

Ha utcán akartok enni gyrost akkor a medium chicken gyros 5.50 font. Ha egy pub-ban akarsz enni egy hamburgert+ innivalót akkor az 6-8 font. Ha étterembe akkor 12 fonttól számolj. Ha tudsz a szálláson mikrót használni akkor 3-5 fontért tudsz venni mirelit kaját. Te tudod mit ennél, és hol. Az üdítők ára is változó. Lidl-ben kapható cola 1 üveggel csak 50 penny (42 penny pontosan) A rendes coca cola 1.65 fontba kerül a másfél literes

Egy sima fél literes üdítők attól függ hol veszed lehet 1 font de lehet 3 font is.

Mivel nem tudom mit takar a venni "pár dolgot" így erre nem reagálok. Egy biztos. London nem olcsó város.

2017. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pár dolog alatt kisebb dolgokra gondoltam, nem tudom elmagyarázni hogy mire. Ilyen apróságok, esetleg 2-3 póló és kb ennyi.

Az eddigi választ nagyon szépen köszönöm!!! :)

2017. jan. 17. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A pólók ára is változó. Márkától, mérettől, minőségtől függő. Van póló 5 fonttért és van 20 fonttért is.
2017. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bankkártyával lehet fizetni külföldön is. Vidd magaddal. Ezek annyira hülye kérdések, hogy mennyit vigyél. Nem ismerjük az igényeidet. Lehet valaki megoldja 150 fontból a költőpénzt, van aki meg elkölt 800 fontot és még nem is erlőltette meg magát..
2017. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Basszus a kártya eszembe se jutott... jó hogy mondod.

Azt úgy teljesen elfelejtettem hogy létezik. Amúgy mindenhol elfogadják, ugye?

2017. jan. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!