Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan lehet megbízható...

Hogyan lehet megbízható külföldi állásokat találni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Rengeteg hely van, ahová szívesen mennék, a népszerű Amerikától egészen a nem-annyira-turistás Bhutánig (az egy közös dolog bennük, hogy jó messze vannak), de nem tudom, hogy kezdjek neki. Nem szeretnék kamuba belefutni. Követségeknél lehet vajon érdeklődni? Hallottam olyanról is, hogy csak a repjegyet kell állni vagy még azt se, mert nem nyaralgatni megy az ember elsősorban, hanem pl. valamilyen közösségi munkát végez és ezért cserébe ingyen lakhat. Ezekre hogy lehet rábukkanni? Eddig amikről hallottam, az kb. olyannak tűnik, hogy tele voltak pénzzel meg szabadidővel, vettek repjegyet, odamentek, ott maradtak... Mivel alapvetően nem vagyok egy szerencsés típus, engem ilyen magán szervezésű, vagy fórumos chatelésből jött ismeretség után tuti megennének a kannibálok. :D Vagy rosszabb... :-/

2017. febr. 2. 13:00
 1/1 ash005 válasza:

Attol fugg mit szeretnel dolgozni, mikkel rendelkezel (suli, referencia, stb.)

Nyelvtudas.

Grazban elek 3 eve :)

2017. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!