Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Az útlevél kb hány napon...

Az útlevél kb hány napon belül érkezik meg?

Figyelt kérdés
Elég régen csináltattam már, most járt le az 5 éves..közben be is töltöttem a 18-at szóval elég drága mulatság lesz. Mennyibe kerül most? 7-8 ezer forint? Március 15-én a sulival mennénk Ukrajnába, és azért szeretnék most csináltatni..jövő héten nem érek rá, csak esetleg utána következő héten..ha netán nem érkezne meg addig, akkor adnak valamilyen ideiglenes útlevelet vagy ilyesmi? Papírt róla, mint diákigazolványnál vagy személyinél?

2017. febr. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. 20 nap.
2017. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ideiglenes, meg lehet sürgetni 20-30-40 ezer ft-ért, attól függ, hány napon belül szeretnéd. Én januárban voltam csináltatni 5 évest 7500 ft-ért. Nem fizettem többet, mert nem volt sürgős, mégis 5 nap alatt kész lett.
2017. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kedden mentem be csináltatni, hétfőre megvolt. Felesleges sürgetni. Hamar kész van.
2017. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tavalyelőtt csináltattam, akkor utolsó percig kivárták a 20 napot. Érdemes 10 éveset csináltatni.
2017. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!