Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Minél több helyre, minél...

Minél több helyre, minél kevesebb pénzből?

Figyelt kérdés

Szeretnék ebben az évben sok helyre eljutni.

Spórolós, megúszós tippek érdemelnének.

Néhány hely ahová menni szeretnék.

London és környéke;

Salzburg,főleg a környező hegyek; Bécs (karácsonyi vásár). De még nézelődök. Főleg túrázós,szép helyek érdekelnek,de 1-2 szép város is szóba jöhet. Mindenhol 2-3 napot szeretnék tölteni.

Minden ötletet szívesen fogadok.

Ja és 20 éves nő vagyok, ha ez segít valamit.



2017. febr. 13. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
a 20 éves az k. messze van a nőtől, maradjunk a lánynál
2017. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Maradjunk annál,hogy a kérdésre kérek választ!!!
2017. febr. 13. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a "minél kevesebb pénzből" menni túrázni?

A túrázással az a gond, hogy sok országba Pl: Angliában, csak kempingekben verhetsz sátrat. Magánföldeken előre kell engedélyt kérned. A kempingek meg fizetősek.

De van olyan, hogy "kanapészörf" ez azt jelenti, hogy ingyen 1-2 éjszakára befogadnak azok akik tagjai a kanapészörf csoportnak.

Stoppolás a legolcsóbb utazási lehetőség, de én azt tapasztaltam, hogy ma már nagyon kevesen vesznek fel stopposokat. Lehet a kitűződ célodig nem jutnál el. Ezért nem árt tudni mi az a végső összeg amit rátudnál áldozni.

2017. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
London egész Európa legdrágább környéke, hátizsákos utazásra felejtős, idén szerintem a legjobb deal ilyesmire egy balkáni körút, repül oda Wizzair, van országok közti vasúti bérlet és olcsó minden.
2017. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Miért nem szedsz fel egy pénzes faszit úgy mint a legtöbb lány,ha már azt sem tudod hogyan spóroljál akkor úgy is az lesz a vége.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

-Kerüld a szórakozó helyeket.

-Dohányozz keveset vagy szokj le ha dohányos vagy.

-Kerüld a nasikat.

-Ha megteheted járj többet gyalog vagy kerékpárral,mint tömeg közlekedéssel vagy autóval.

-Ha saját lakásod van akkor spórolj a rezsin,kevesebb felesleges víz és áram fogyasztás.

-Ne vegyél új ruhát ha még az használható,és megvan kímélve.

-Ne vegyél drága ékszert.

-Ne járj kávézóba és étterembe.

-Vállaj diákmunkát vagy másodállást ha lehetséges.

-Ha pénzt kapsz mondjuk szülinapra vagy másra,akkor ne költsd el semmiféle képen.

2017. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez mind oké.
2017. febr. 15. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"megúszós tippek érdemelnének."


Vagyis a felsoroltakból, csak a pénzes pasi felszedése és lehúzása marad...

2017. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az szerintem csak elírás,mert billentyűn az M közvetlen a K alatt van.
2017. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Londonnal Zürich, Moszkva, meg N.Y. az egy súlycsoport. Csak az 20 ropi felett van, hogy a helyi "HÉV" bevisz a reptérről.
2017. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha adhatok egy jó tanácsot 18 országra terjedő, több mint 15 évnyi utazási tapasztalatommal: kevés pénzzel, fos helyre nem érdemes menni (én legalábbis nem mentem). Vannak "on shoestring" (olcsó pénzen) alcímű útikönyvek, de mondjuk a betranszferálás a reptérről Londonban iszonyat drága, mint fentebb írtam. Amúgy magam többnyire kutatóutak keretében járkáltam eddig.
2017. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!