Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki az aki benne lenne egy...

Zsolt.### kérdése:

Ki az aki benne lenne egy világkörüli utazásban biciklivel?

Figyelt kérdés
akit már nem tart itt semmi!csak komoly érdeklődők irjanak és 18 év felettiek és akik nem ilyednek meg a saját árnyékuktól.és bármiben benne vannak,de csak a törvényes határokon belül!konkrét tervet együtt dolgozzuk ki természetesen tudom,hogy pénz kell hozzá de nagyon minimálisban gondolkodom/pénz nem mérvadó/angolul beszélek. nem arra vagyok kíváncsi miért nem lehet,mert arra én is tudnék ezer érvet...tényleg csak olyan írjon aki komolyan gondolja és élni akarja az életét ebben a formában!

2017. márc. 10. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Csanda János
2017. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
53%
Magdi a jós nő
2017. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Bezony... MAGDI! A margithídarcúhollókutya...
2017. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

"világkörüli utazásban biciklivel"


...és ahol véget ér a szárazföld, onnan majd vízibiciklivel??!

2017. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként már tekerték körbe a földet de nem sima biciklivel hanem egy háromkerekes ,,biciklivel " amin fekve tekertek nekik is megterhelő volt ugy hogy kismillio sponzor állt a hátuk mögött , ha valami ilyet kezdeményeznél kérj támogatást ,ne csak ugy elindulj mert már a Román határnál visszaforditanak ....

Ha körbeértél majd mond már be a nevem az Rtl -en :D

2017. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Csak komoly "jelentkezőkre" varsz miközben a kérdésről ordít hogy mennyire komolytalan az egesz....
2017. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj egyébként látok benne fantáziát. Na de erre érdemes felkészülni fizikailag mert ha csak azt nézzük hogy kb napi 100-150km ert letekersz akkor is 8-10 hónap minimum lesz ez a "kis" túra amihez viszont kemény állóképesség kell. Egy ilyen nagy volumenű dolog előkészületére,felkészülésére érdemes lenne legalább 1 évet szánni.
2017. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegy szerintem egyedül megyek, Thaiföldre akarok menni először,onnan meg Ausztrália Új zéland. néztem vannak már tömőrgumik biciklire ami nagyon jó dolog,mert nincs defekt,egyik legnagyobb probléma megoldva...
2017. márc. 12. 08:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és nincs ilyen tervem,hogy napi 100v150km-t tekerjek,csak mindig amennyi jólesik,nem akarok időkorlátot hosszú távon tervezek évekre vagy örökre vagy majd valahol letelepedek ki tudja...
2017. márc. 12. 09:20
 10/11 anonim ***** válasza:
2017. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!