Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Sört tudok vinni magammal...

Sört tudok vinni magammal kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

A reptéren ha átmentem a biztonsági ellenőrzésen tudok venni sört a benti boltokban? Ajándékba szeretnék vinni egy-két magyar sört.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Odabenn a duty free-ben már vehetsz, persze.
2017. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Bent tudsz, de a Ferihegyen elég gyatra a kínálat, vagy nagyon drága. Nekem az újságosnál sikerült 450-ért vennem dobozos söröket, ami még így is harmad annyiba került, mint ahová mentünk.
2017. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Ti hová mentetek?
2017. ápr. 7. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A vámmentesnek titulált boltban természetesen kaphatsz magyar sört, bár felhívnám a figyelmedet arra, hogy a civilizált nemzetek többsége megmosolyogja azokat a kukoricából erjesztett vizezett, vizelet-jellegű keverékeket, amiket te nemzeti sörök gyanánt vihetsz.
2017. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is furcsállom. Hacsak nem valami kézműves csodát viszel, egy húgymeleg Borsodival nem lesz nagy sikered. Inkább a magyar borokkal érdemes próbálkozni.
2017. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!