Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Monaco és környéke vagy Dubaj?

Monaco és környéke vagy Dubaj?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok nyaralásként?

Miami Beach-re megéri elmenni 11 napra? Kárpótol ahosszu út itt ott átszállás? Vagy Európának is van Miami Beache?


2017. ápr. 23. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Monaco, Dubaj, és Miami.. MIndhárom olyan hely ahová akkor se mennék ha fizetnének érte. Mivel ezek mind csak pláza, vásárlás, és sok-sok pénzről szól.

Semmi kultúra, semmi történelmi hely, semmi látnivaló amiért érdemes menni. Ha csak a plázák, vásárlások érdekelnek, akkor elég felmenni Budapestre, vagy ugorj át Londonba, Párizsba. Ezekben a városokban van látnivaló is.

2017. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Európában Monaco és a tőle nyugatra levő francia riviéra (Cannes, Saint-Tropez). Az azért nem egy plázás környék.


Miami sem rossz, de oda minimum két hétre lenne érdemes menni szerintem. Hosszú az utazás és át is kell állnod az időzónára.


Mindenképp legyen előre megtervezve, hová mentek és mit csináltok, hogy jól ki tudjátok használni az időt.


Dubajt hanyagolnám, nem egy bulizós - strandolós kultúra.

2017. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Monaco. Voltam is már meg ott a környéken van látnivaló.
2017. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

mint az elso valaszolo

egyik szarabb hely mint a masik

2017. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Dubai-t hagyjuk,attol szarabb hely szerintem nem.letezik!Mondjuk ha a rongyrazas a cel arra remek valasztas!

Miami-ra 11 nap teljesen felesleges!Nincs ott semmi csak pálmafák meg egy vagon gipszkartonbol felhuzott felhőkarcolos nyuggerlakópark!Ha mar elmesz oda minimum key west-re latogass el,vagy menj el túrára az everglades-be stb!De magara a varosra teljesen felesleges 11 nap,illetve arra hogy a parton fetrengj!

Monaco meg......szerintem csak azert jo,mert sok a lehetoseg a kornyeken!

2017. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 napra mentem en is egy baratnömmel, 5 nap Miami es 5 nap Bahamak. Nem volt hosszu idö valoban, de egyertelmüen megerte!! Europan belül szerintem nincs olyan hely, mint Miami Beach de a francia Riviera esetleg nyujthat hasonlo elmenyt. Ott is van csillogas, luxus, party stb.
2017. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
93%

Monaco

Plusz elony hogy kb egy ora ut onnan Antibes es Cannes tehat a Francia riviera

2017. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!