Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ingyen utazni így tudok?

Ingyen utazni így tudok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ,hogy stoppolnék+couchsurfing. Tehát így , ha 7 napra megyek , akkor megúsznám 10.000 forintból kb, mert enni azért kell. Mit gondoltok erről az ötletről? Szlovéniába mennék. 20/L

2017. ápr. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

1. Stoppolaskor is szokas adni a sofornek penzt.

2. "20/L" - ha bunronda vagy, szervdonor leszel, kulonben kb 35 eves korodik prosti, utana szervdonor.

2017. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem úszod meg 10 ezer forintból! Couchsurfingnél eleve illik néha meghívni a szállásadót valahova, vagy mondjuk főzni neki egy vacsorát, vagy venni vmi ajándékot a szállásért cserébe.
2017. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom. A 10.000-et úgy gondoltam,hogy a szállásadónak adom kaja formájában.
2017. ápr. 30. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

"Ingyen utazni így tudok?"


Majd "ledolgozod" az autókban a fuvart.

2017. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

És te mit tervezel enni? Mert remélem nem hiszed azt, hogy a couchsurfing esetén a host a kajádat is állja (leszámítva az esetleges jófejségből meghívást az első esti vacsira vagy vmi).


Eléggé el vagy tévedve a szlovén árakkal kapcsolatban, ennyiből még Bivalybasznád alsón se tudnál eléldegélni turistaként.

2017. máj. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!