Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miket vigyek osztálykirándulás...

Miket vigyek osztálykirándulásra? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 napra megyünk a Balatonhoz, holnap indulunk. Nagyjából bepakoltam. Sajnos tegnap megjött, ezért fürödni nem fogok tudni. Valamivel el kéne ütni az időt amíg fürödnek a többiek. Telefont viszek mindenképp,de nem lesz netem ezért főleg zenét hallgatok majd rajta. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 9. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodjal....a többiek sem fognak fürdeni....legalabbis nem gondolnam hogy lesz olyan beteg állat aki belemegy a 13-14 fokos vízbe......
2017. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 16 fokos vízbe bemehetsz a mikulással együtt is.

Olyan összehúzódásod lesz, hogy egy csepp nem jön ki.

2017. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Higyjétek el van olyan barom állat aki bemenne a vízbe (nem a kérdező).
2017. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pptomi ***** válasza:

Én pont ilyen baromállat vagyok, akinek már az is elég, ha nincs befagyva a víz. Akkor az már fürdésre alkalmas, inni pedig hideg, mert begyullad a torkom.

De ne aggódj, a többség kényesebb az ilyenre, összemegy a bűrkéje a hideg víztől. Biztosan lesz társaságod elütni az időt, nem fog mindenki pancsolni. Meg röhöghetsz is a fürdőző bátrakon, hogy milyen hamar kijönnek a vízből.

2017. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!