Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Melyik önfelfújó matracot...

Melyik önfelfújó matracot válasszam?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, mert elég kevés helyen látok duplát: [link]

De gyanúsan olcsó. Lehet akkora különbség a felépítésében, hogy kényelmetlen lesz / nem szigetel? Sajos csak webshopban látom...



2017. máj. 18. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinüleg nem a legkiemelkedöbb minöseg es eleg nehez is.


A szigetelest a levegö adja meg. Ha nem ereszt, akkor nincs gond. Kerdes, hogy a felfekvesi pontokon mennyire kenyelmes.


De gondolj arra, hogy mire es milyen gyakran kell. Fesztivalra tökeletes es legalabb nem vag hanyatt, ha nem elne tul az esemenyt. Egy többnapos hegyi turanal mar meggondolnam, hogy majdnem 2 kilot szeretnek e meg cipelni napokon at. Raadasul ormotlannak tünik csomagolva is. Ha viszont kocsival mentek kempingezni, akkor mindez nem szamit.Söt akkor akar javasolnek egy szivargyujtorol müködtetö kis kompresszort es nagyobb, nehezebb, de kenyelmesebb felfujhato matracot, ami együtt kerül kb. ugyanannyiba.


Erdemes meg megnezni a mountex honlapjat.

Thermarest-tel meg vagyok elegedve, de az sem örök eletü.

2017. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Választottam egy másikat. Kicsit drágább, de kompaktabb és még vastagabb is :)
2017. máj. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!