Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti hova mennétek nászútra...

Ti hova mennétek nászútra angol nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan felmerül bennünk a kèrdès, hogy hova utazzunk nàszùtra. Az angol tudàsunk minimàlis,repülni mèg nem repültünk, mègis egy különleges helyre szeretnènk menni. Vèlemènyek?:)

2017. jún. 14. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Miért kell feltétlen angol nyelvtudás egy nyaralashoz?
2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ahol ti jóléreznétek magatokat, és megengedhetitek magatokank.


Mi Maldív szigeten voltunk. Egyrészt különlegest akartunk, másrészt mert megtehettük, harmadrészt mert télen ott volt meleg...


De magyarországon belül is rengeteg jó hely van, akkor menjetek belföldön.

2017. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Miióta szükséges a nászúthoz angol nyelvtudás?
2017. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Kerepesi temető. Nem kell tudni angolul meg különlegesnek számító nászút célpont.
2017. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Bárhova elmehettek. Egy pár szót azért jó ha tudtok angolul, de sok helyen van kihelyezett magyar idegenvezető. Szerintem sokan utaznak kevés nyelvtudással.

A legtávolabbi hely, ahol voltam az Kuba volt, mondjuk én örültem, hogy tudtam kommunikálni a helyiekkel angolul.

2017. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"nàszùtra angol nyelvtudàs nèlkül?"


Ha megengeded nekem, én nászútra én inkább a "franciát" ajánlanám...

:)

2017. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vagytok nagy utazók, inkább szervezett útra menjetek, ahol van telepített idegenvezető. Ha még nem repültetek, ne induljatok el egyből túl messzire. Lehet, hogy nem bírjátok az egzotikus kaját, könnyen kaphattok valami gyomorfertőzést. Már a Közel-Keleten. Észak-Afrikában is összeszedhettek olyan betegséget, hogy a nászút a kórházban fog végződni (láttam rá példát).

Egy repülős Spanyolország, vagy valamelyik földközi-tengeri sziget jó választás lehet. Még különleges élmény lehet egy óceánjárós utazás is, azok is indulnak Európából különböző útvonalon. Teljes kiszolgálás, szép látvány, különlegesség.

2017. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Én az asszonyt elküldeném egy hétre valamelyik termálfürdős hotelbe, ott áztathatná a s@ggét, én addig otthon maradnék elegendő sörrel a tv előtt, így nem tudna beleszólni abba, mit nézek egész nap, ha meg unatkoznék áthívnám a szomszéd Marcsát, fő a változatosság! A repülőt meg hanyagolnám, nem jó az sok sör után, nagyon nem...
2017. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
#8 vagyok, látom lepontoztak, amit teljesen megértek, hiszen elfelejtettem írni, hogy a tv-ben csak a magyar adókat nézném, mivel ugye angolul nem tudok. Így akkor már jó? :)
2017. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

legutóbb Svédországba voltunk, ahogy sétáltunk Stockholm belvárosába mindig hallottunk magyar beszédet úgyhogy én ajánlom Stockholmot is. Én nem igazán tudok angolul a párom anyanyelvi szinten, de nem kellett használni a nyelvet, főleg ha van okostelefonod még el sem tévedsz. Nyelvtudás nélkül simán elvoltam ausztriába, horvátországba, boszniába, szerbiába, szlovéniába is.

Úgyhogy ne aggódj ha valamit el kell magyaráznod vagy megkérdezned akkor leleményesen feltalálod magad mutogatsz stb. :)

2017. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!