Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy szervezzem meg?

Hogy szervezzem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rövid nyaralást szervezni családomnak 2018 nyarára. Ez max 3 nap 2 éjszaka lenne, de ez attól függ mennyit tudok rá spórolni. A gond ott kezdődik, hogy mivel kis korú vagyok (15) így a foglalás és a pénz utalása is gondot jelent.

1:Ezt hogy lehet megoldani?

Ui.: Ajánlanátok valami jó városokat ahová érdemes elmenni?

Feltétel:

-lehet vízpart, de ne csak fürdőzési lehetőség legyen

-ne hotel legyen, hanem olcsó, de jó apartman

-érdekes látni valók

-szép városi környezet

-lehetőleg Magyarországon vagy Erdélyben

Köszi



2017. jún. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet pld a Media Marktban kapni a Feldobox-ot, legegyszerűbb egy ilyet megvvenni, 20-30 ezer huf-ért, és a 25-ös listából kiválasztani a nyaralási helyszínek, lehetőségek valamelyikét. A dobozon olvasható, h h kell lefoglalni a szállást, stb.
2017. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A foglalás menne, azt talán telóról vagy e-mailben is megtudom oldani, de azt hogy pénzt hogy utaljak előre?! Fogalmam sincs...

Köszi a választ

2017. jún. 20. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek a feldoboxnak pont az a lényege, h megveszed a boltban, és az árában benne van a kirándulás, szállás ára, tehát nem kell utalni, előleget fizetni stb
2017. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Magyarországon: Eger, Gyula ezek talán nem olyan drágák, és látni való is van :)
2017. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaa, értem mostmár! Igen én is gondoltam Egerre vagy Szilvásváradra!
2017. jún. 21. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!