Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazási irodával szeretném...

Utazási irodával szeretném először repülős tengerparti nyaralást csinálni, az árban általában benne van a repülőtéri transzfer?

Figyelt kérdés
Nézegettem sok oldal sok honlapját, de sosem írtak semmit a transzferből.
2017. júl. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Általában igen.

De manapság már semmi értelme irodával utazni, ha lehetőség van magadnak is lezsírozni mindent. Ez nem csupán olcsóbb, hanem a kellemetlen meglepetések is elkerülhetők (green travel megvan?) :d

2017. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jogos de az első utamon képtelen lennék tapasztalatlanként megszervezni a szállást, repülőt, transzfert, stb...
2017. júl. 4. 20:37
 3/12 Carragher_x ***** válasza:

"az első utamon képtelen lennék"

Miért, a másodikon mi változna?:) Nincs olyan dolog, amit nem tudsz leszervezni online.

2017. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
HA ezt a kérdést meg tudtad írni és van egy kis konyítanivalód a rendszerezéshez és Maps-nézegetéshez, rivjúv-olvasáshoz, akkor meg tudod szervezni az utadat, ne add a pénzed feleslegesen az utazási irodáknak ;)
2017. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod leszervezni.😀 Az első utamra, amit full egyedül szerveztem, gyerekkel mentem, cidriztem egy kicsit persze, de minden oké volt. Ma már minden infót megtalálsz a neten, kérdezni is tudsz, előre megveheted még a belépőjegyeket is, fölösleges irodát megbízni azzal, amit magad is meg tudsz oldani.
2017. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Senki sem válaszolt a kérdésedre.

Ha egy komplett utazási csomagot veszel egy irodától, abban minden benne van.

A transzfer is + egy csomó olyan "repülős" költség, ami nem is létezik máshol.

Ha megírnád, hogy hová utaznál, könnyebb lenne segíteni.

2017. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Korfura, repülővel, a szállás 20 km-re lenne a reptértől. Transzfer fogalmam sincs hogyan lenne, ott a helyi buszjáratokban biztos elvesznék, taxi meg túl drága lenne.
2017. júl. 5. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom mondani, hogy tisztességes iroda pontosan leírja, mit tartalmaz az ár, és mi az, ami külön, a helyszínen a fizetendő. Ha nem találsz ilyen tájékoztatást, akkor felejtős a cég.
2017. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbb utazási irodával menni, mintha te foglalják a booking.com, vagy trivago oldalakon stb.

Őket kerüld el, de mondjuk lehet csak a török utakkal kapcsolatban vannak problémák.

[link]


A transzfer benne van, de ezt leírják a honlapon is.

2017. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Carragher_x ***** válasza:

"Sokkal olcsóbb utazási irodával menni"

Persze, hisz az utazási irodák ráfizetésesek és inkább veszteségeket generálnak, csak hogy az egyszeri magyar utazó jutányosabb áron juthasson el vágyai országába, mintha közvetlenül intézné:D:D:D:D:D

Ár/értékben az összes utazási iroda ajánlata borzalmas a saját szervezéshez képest.

2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!