Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülés előtt 2 órával kimenni...

Repülés előtt 2 órával kimenni a reptérre nem időpocsékolás?

Figyelt kérdés

Mindenhol a 2 órát ajánlják ami kicsit furcsa. Én kézi pogyásszal utaznék és azzal kb 30 perc elég lenne....


(Liszt Ferencről beszélek... nagyobb külföldi reptereknél biztosan több idő kell)



2017. aug. 9. 04:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan időpontban repülsz, amikor nincs nagy forgalom, akkor lehet "idopocsekolas". Zsúfolt napon viszont nagy eséllyel épp hogy csak eleg. Nem érsz rá?
2017. aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi gond, tényleg sok idő, de általában fél óra marad belőle, mire a kapu környékére érsz. Mindig van valami, ami lassítja a sorokat.
2017. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Kezipoggyasszal, egyedul, online check innel teljesen mas a helyzet, mint pl. egy 4 tagu, x taskaval, abbol x taskat felado, repteren becsekkolo csaladnal. De ez reptertol is fugg. Alltam en mar 50-60 perceket biztonsagi ellenorzesnel pedig csak egy sima kedd volt. Ezt megjosolni meg nem tudod, ezert ajanljak a 2 orat. Nem azert, hogy a te idodet pocsekoljak.
2017. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Hiaba van csak kèzitàskàd, ha csùcsban repülsz, akkor jò sok idő is lehet amìg àtèrsz a security check-en. Volt hogy 10 perc alatt àtèrsz, de van hogy majd 50 perc. Èn mindig előbb megyek, hisz akkor van idő kàvèra, stb.
2017. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ők későn mentek és felkapaszkodtak a lépcsőre

[link]

de repülőnél ezt nehézkes lehet megoldani

2017. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Londonban egyszer 4 óra átszállásom volt, és így is majdnem lekéstem a csatlakozást, mert az orrom előtt felállítottak egy "instant" biztonsági ellenőrző pontot.
2017. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 30 perccel a repülés előtt sokszor már zárják is a kapukat.

Egyébként pedig változó. Van amikor tényleg 10-15 perc alatt végez az ember, de ha csúcsidőt sikerül kifognod, simán lehet hogy egy óra is elmegy a sorban állással.

És persze eleve minél hamarabb érsz oda, eleve annál előrébb leszel a sorban.

2017. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 perccel indulás előtt már nem engednek le embert a kapuhoz, így én legalább 1 órával előbb kimennék. Az utasbiztonság lehet 2 meg 20 perc is, ha nem Schengenen belül utazok, a határon pont ugyanígy. A kapuk általában 50 perccel indulás előtt nyitnak, nem mondom, hogy elsőnek kell lenni, de szerintem nem éri meg megkockáztatni, hogy itt hagynak.
2017. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert közbejöhet, amikor (már elnézést a szóhasználatért, de) sz*patnak az ellenőrzésnél. Nekem ilyen volt a legutolsó három utazásomnál, hogy folyadék van nálam (nem volt, csak egy golyóstoll a hátizsákomban), és marha sok idő elment vele.
2017. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!