Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Samsung Galaxy A7 szoftverfris...

Samsung Galaxy A7 szoftverfrissítés lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az apámnak A5-e van és ő ma kapta meg. Az A7 hivatalosan nincs bent Magyarországon. Ettől függetlenül megkapom a 7.0-t? Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 3. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a 2017-es modell van meg
2017. szept. 3. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, Dèl Afrikában vettem. Most volt rá frissítés kb 2-3 hete. Igaz én nem magyar hálózaton vagyok, de EU-ban. Bár nálunk sincs A7, de ugyanúgy tudtam frissíteni mint a férjem, akinek Huawei van.
2017. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy kézzel, sétálj be samsung szervizbe, minimum összegért megcsinálják.

Nekem más okból bent volt egy picit régebbi telefonom, és kérdés nélkül rápakolták. Igaz, én annyira nem vagyok tőle boldog, szerintem gyorsabban meríti, mint a 6-os androidok.

2017. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor várok, aztán csak lesz valami... :)
2017. szept. 4. 06:14
 5/6 anonim válasza:
Ha a Samsung kiadja rá, akkor lesz. Nem számít, hogy hol használod, nem azon múlik legjobb tudomásom szerint, max. lehet, hogy nem lesz benne magyar menürendszer.
2017. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem Magyarországon használom, nem is ott vettem (tudtommal nem kapható) mégis van magyar menürendszerem, a frissítés után is. (Arról írok...)
2017. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!