Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 28 literes bőröndbe te mint...

28 literes bőröndbe te mint Nő, be tudnál pakolni 10 napra?

Figyelt kérdés

#tengerpari nyaraláshoz.
2017. szept. 13. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
71%
Be
2017. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy nyári-tengerparti nyaralásra.
2017. szept. 13. 12:14
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
mind a 10 db 28 literes bőröndbe!
2017. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az mekkora meretileg? De en most nyaron egy atlag kabinboronddel mentem egy honapra elni mashova, es minden volt nalam hajvasalotol kezdve a sportcipon at :D.
2017. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
kb wizzair kabin méret :D
2017. szept. 13. 12:40
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez kabinméretű bőrönd, akkor én nem :)

Ruhákkal nincs gond, nem foglalnak sok helyet, meg átgondolom előre, hogy mikor, mit húzok fel. Bár 10 napa azért kell bőven, meg többféle időjárásra is kell készülni. Viszont cipők több helyet foglalnak. És akkor még kellenek tisztálkodási szerek, smink, hajcsinálók. Bár ha van hajszárító, akkor lehet, hogy megelégszem azzal és nem viszek magammal semmit sem.

Nekem azt hiszem, a cipők foglalják a legnagyobb helyet, főleg, ha többféle program van, és kell elegáns, is sportos is, hétköznapi is. És a tusfürdő, sampon, balzsam, stb. is foglal sok helyet, mert 10 napra nem lehet kis minikkel készülni. Nekem mondjuk derékig érő hajam van, egy mini samponnal egyszer tudom megmosni és kész.

2017. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Simán, ilyen nyaralásra egy kis hátizsákba befér minden cuccom. Rutinos utazó tudja, hogy nem kell minden szirszart magával vinnie az embernek.
2017. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Mindenhova kb. ekkora bőrönddel megyek, évente többször. Feladandó csomagom akkor van, ha be is vásárolok, pl. az Államokban.
2017. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

LOL. Nem fogod elhinni: én mint NŐŐŐŐŐ, egy kb. hatliteres minihátizsákkal utaztam el legutóbb 8 napra a tengerpartra, és mégsem változtam át férfivá tőle. Nem nőtt be a vaginám és nem esett le a csöcsöm tőle.

Hihetetlen, ugye?!


Nem kell túljátszani ezt a női dolgot, mert attól csak olyan leszel, mint egy drag queen.

Nem attól leszel nőbb, hogy túljátszod az elképzelt női szerepet, mert arra bármelyik férfi is képes, még jobban is:


[link]

2017. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem azért emeltem ki hogy Nő, mert a nők bénák...

hanem azért mert köztudott, hogy egy Nő alapvetően általában több cuccot pakol be egy utazáshoz. :)

2017. szept. 13. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!