Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Japánba mennyiért lehet...

Japánba mennyiért lehet elutazni repülővel? És vannak olcsó szállások?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezekre a kerdesekre tenyleg itt kell valaszokat keresned, eszedbe ne jusson elindulni. Sehova, meg a szomszed faluba se!
2017. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A szomszéd faluba már jártam most japán a cél.
2017. szept. 17. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból de miért nem használod a netet?

Ott minden le van írva, ráadásul a saját igényeidnek, pénztárcádnak megfelelően tudsz kalkulálni.

Én hiába írom le, hogy nekünk mennyi volt a repülőjegy, vagy a szállás, ha neked erre nem telik, vagy nem ez az igényed.

Ha annyira érdekel akkor tessék a gyakori kérdések helyett a netet másra is használni.

2017. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 17. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Ajánlom a providentet.
2017. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Japán nem a májkrémkonzervet és tartós kenyeret magukkal vivő, mindenen spórolni akaró proliknak való.
2017. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Mi kb 4500 euróból jöttünk ki 1,5 hétre. Ebben benne van a repülő,kaja,hotel,programok és költőpénz 2 főre. Ennél olcsóbban is kilehet hozni de nem nyomorogni mentünk oda :)
2017. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon unom, hogy szinte minden kérdéshez hozzáböfög valami frusztrált, unatkozó balf..sz egy jóízű prolizást. Értelmes embereknek az utazás nem arról szól, hogy szép fotókat lőjünk az instára, más kultúrák megismerése pedig nem feltétlen pánztárcafüggő, rengeteg backpacker járja a világot.:-)

Kérdező, természetesen Japánban is vannak hostelek, viszonylag olcsó vendégházak. Booking.com, agoda.com (itt mindig érdemes megnézni az ázsiai szállásokat), airbnb, ill. ha egyedül utazol, be lehet próbálkozni a couchsurfinggel, egy-egy éjszakát meg lehet oldani vele, ha szerencséd van. Repjegyet skyscanneren vagy momondón nézz, ne csak budapesti indulással, iratkozz fel a repjegyportálra (facebookon), ott értesülhetsz jó akciókról. Budapestről egyébként 150 ezer körül van retúr repjegy (Air China, kicsit drágább az Air France, de csak egyszer kell átszállni), Bécsből 170-180 ezer körüli áron Emirates-szel is lehet utazni 1 stoppal, ami mégiscsak az idei év legjobb légitársasága.:-) Náluk is ki lehet fogni jó kiárusításokat, idén utaztam velük Indonéziába 115 ezer forintért.

Iratkozz fel több légitársaság hírlevelére (Air China, LOT, Air France, Emirates, esetleg Lufthansa SAS, ANA), kezdj el időben keresgélni, és légy rugalmas.:-) Japán tényleg nem olcsó desztináció, de nem is elérhetetlen, ha szeretnéd megnézni. Olvass utazós blogokat, rengeteg hasznos infót, tippet összegyűjthetsz azoktól, akik nem apu-anyus nyaralásnak tekintik az utazást, hanem életformának.

2017. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

#6

Dicséretes a jóhiszeműséged. Abból indulsz ki, hogy mindenki van annyira asszertív, mint te. De ez közel sem így van. Amiket leírtál, arra csak kevesek képesek, és a kérdező vélelmezhetően nem tartozik közéjük, hiszen itt teszi fel a legalapvetőbb kérdéseket, amikre minimális sütnivalóval maga is találhatna válaszokat az interneten. Na most ha valaki ennyire híján van a találékonyságnak, akkor miért gondolod, hogy ő képes lesz magának Airbnb-t és hasonló dolgokat megszervezni? Ehhez kellenének bizonyos skillek, amik még a repülőjegy-foglalás szintjéig sincsenek meg egyesekben. Bizton állítom, hogy amiket ajánlottál, az teljesen haszontalan a kérdező szempontjából. Persze értem, hogy a jó szándék vezérelt téged, de túlbecsülöd az embereket...Negatív vagyok meg minden, de annyi ilyen embert láttam már itt, akik Pesten sem képesek egy utazást megtervezni, vagy használni a postai tarifatáblázatot, mert "nem igazodok ki rajta". Ez a magyar valóság.

2017. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
#8-ra gondoltam, sorry
2017. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!