Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tesvoban vagy Auchanban...

Tesvoban vagy Auchanban kapható bőröndöt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van itthon böröndünk, de repülővel utazunk és többen mint ahány börönd van. Mennyire jó, és tartós. A kemény 4 kerekes bőrönd érdekelne leginkább, de természetesen az összesről érdekel a tapasztalat/ vélemény
2017. okt. 8. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
*tesco
2017. okt. 8. 10:24
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem ismerősöm repülőgépszerelő, és mondta, hogy az auchan saját márkás bőröndje eléggé sokszor megy tönkre (persze nem ő szedegeti ezeket össze, de folyton hallja többiektől)

tesco-sról nem tudok


de mivel a bőrönd általában hosszú távú befektetés, én valami jobbat vennék

nekem a Gabol vált be, s van is rá vagy 3-5 év gari

2017. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alkalomszerű használatra az olcsóbb is jó. Szerintem pont a kemény tud eltörni ha dobálják, a hagyományossal meg ilyen gond nincs. Mindenképp négy kerekest vegyetek ha belefér, sokkal könnyebb használni, mint a két kerekest.

Nekünk főleg Samsonite-ok vannak, azok jól bírják, 10-15 év gyakori használat mellett sem ment szét a cipzár stb.

2017. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Otthon minőségiek vannak, de sajnos nincs annyi, hogy elég legyen mindenkinek. Még gondolkozok, hogy honnan mit. Amit az első ajánlott, az jól hangzik az oldaluk alapján nem is túl drága néhány alkalomra.
2017. okt. 8. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Touareg bőröndjeink vannak, azok is jók és megfizethetőek. A kemény szerintem sem jó, sokat láttam, hogy összetörtek. A gyengébb minőségű négykerekűekről pedig könnyen letörik a kiálló kerék.
2017. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a tesco uzletsoron vettem vmi kinai borondot.

Az oldala kemeny de vaszonnal van beboritva.

Az elso utjan mar letortek a labat amit amugy is egy vekony muanyag volt. 3 szor utaztam vele es munkodik.

Szerintem vegyel egy olcsot es ha tonkremegy akkor lecsereled. En tuti nem koltenek 60-70 ezret markas borondre

2017. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!