Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Érdemes vákuumzsákot venni a...

Érdemes vákuumzsákot venni a repülős utazás miatt?

Figyelt kérdés

Hat napot fogok Olaszországban tölteni, Wizz Air-rel megyek. Csak kézipoggyászt viszek magammal, amibe igazándiból tényleg csak ruhákat szeretnék vinni (ismerőshöz megyek, minden egyéb ott lesz). Egy ismerősömtől hallottam a vákuumzsákról (előtte még a létezéséről sem tudtam:D), szerinte a segítségével kb feleannyi helyet foglalnak a ruháim a kézipoggyászban, mint nélküle.

Valóban ilyen jó kis találmány?


2017. nov. 12. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha időt pénzt és energiát áldozol minden ruhád bevákumzsákozására, akkor tudsz vele helyet spórolni. Csak a súllyal vigyázz, nehogy túl nehéz legyen a bőröndöd emiatt
2017. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet lesz helyed, de a súly az gáz lesz
2017. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát önmagában szerintem a pólók meg kardigánok nem olyan nehezek. Váltónadrágot pedig csak egyet fogok vinni azon kívül, ami rajtam lesz az utazáson.
2017. nov. 14. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Annak meg minek a vákumzsák akkor? Ez nem sok ruha, el fogsz férni. Nem értem a kérdésed.
2017. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedd magadra amit csak lehet.
2020. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!