Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyire biztonságos repülőgép...

Mennyire biztonságos repülőgépen feladott poggyászban üveget szállítani?

Figyelt kérdés
Barátom családját látogatók meg és szeretnék vinni nekik valami hazait. Tokaji aszúra gondoltam

2017. nov. 22. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bőrönd közepébe tedd és bugyoláld be ruhákba, akkor jóeséllyel túléli.
2017. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem valami biztonságos, mert nagyon dobálják a poggyászokat. Vagy azt kellene alkalmazni, amit írt az első válaszoló, vagy műanyag palackos tokaji aszút kellene venni.
2017. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igazából nem a dobálás miatti törés aggaszt hanem az alacsony nyomás a csomagtérben. Nem tudom hogy egy üveg szénsavmentes folyadékra hogyan hatna (édesapám ismerőse egyszer sört akart így hazavinni Belgiumból és mind összetört)
2017. nov. 23. 00:55
 4/7 A kérdező kommentje:
A leírásban a hibáért pedig az autocorrectet hibáztatom :)
2017. nov. 23. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi több üveg pálinkát is vittünk óceánon túlra, és mind túlélte. Buborékfóliába és ruhákba csomagoltuk.
2017. nov. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt ezzel problémám, bár persze mindig aggódok egy kicsit emiatt, Alaposan tekerd be ruhák közé. Szénsavasnál nem tudom, mi a helyzet, én fémdobozos söröket reptettem át az óceánon, azok még hetekkel az út után is felhabzottak kibontáskor, más gond nem volt.
2017. nov. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor bort viszek :D
2017. nov. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!