Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen különböző formákban...

Milyen különböző formákban lehetnék cserediák? Mik az előnyök, hátrányok az egyes szervezeteknél, módszereknél?

Figyelt kérdés

Szeretnék Japánba utazni mint cserediák. Legfőképp az anyagi háttér érdekelne.

Az esetet bonyolít(hat)ja, hogy erdélyi vagyok, így nem tudom, mennyire fogadnának el a magyar szervezetek.



2018. jan. 3. 12:49
 1/6 D. Brasco ***** válasza:

"Legfőképp az anyagi háttér érdekelne."


Ez a része a legegyszerűbb.....ugyanis kell hozzá még annál.is tőbb pénz!

2018. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az AFS és a YFU-nál van megbízható cserediákprogram, Japánba is. Akik voltak, nagyon ajánlják, azt mondták, hogy életre szóló élmény volt. Vannak akik szidják, hisz nagyon drága. Majdnem 3 millió forint 10 hónap.


Még annyit, hogy vannak ösztöndíjak, pl családi háttérre, tanulmányi eredményre.

Ha fogadsz te is cserediákot, akkor is olcsóbb.

Egyetemen már olcsóbb a támogatásokkal azt hiszem.:D


(Egyébként én is szeretnék Japán cserediák lenni!:))

2018. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sokat gondolkodtam, de ez a pénz...:( Imádom Japánt, és régi álmom, hogy elmenjek oda. A Rotary olcsóbb valamivel, nem?
2018. jan. 3. 19:49
 4/6 anonim válasza:

Azt hiszem, ott neked is fogadnod kell cserediákot.


,,

A klubok szinte minden esetben feltételül szabják a kiutazóktól, hogy beutazó gyereket fogadják. Ez azt jelenti, hogy a fogadó klub által nyújtott zsebpénzen és a Rotary rendezvények költségén kívül a vendéggyerek ellátási költségeit fedezni kell."


Igazából nem tudom annyira értelmezni. Kissé kesze-kusza.

2018. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerosom is amerikaba ment ki fizettek kb 2-3 milliot bar ez nem biztis, mert nem errol meseltek orakat. Na szoval ok fogadtak is gyereket. Annyit tudsz tenni, hogy korbenezel es kerdezel.
2018. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Afs nem olcsóbb ha fogadsz. Ott nem kizáró ok ha erdélyi vagy.
2018. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!