Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A családdal március 16an...

Anonym98 kérdése:

A családdal március 16an utazunk Lengyelországba, hogy megnézzük az auswitzi tábort. Mostanában járt valaki közületek ott? Hogy van a belépő? Annyit kutattam már neten után de kb mindenhol mást ír. :D

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Minel gyorsabban jelentkezned kellene belepoert. Belepo nelkul be se engednek. A latogatas ingyenes, fizetni csak akkor kell ha idegenvezetot kertek.

Itt kell belepot foglalni :


[link]


Sajnos nem latom magyar nyelvu informaciot de remelem az angol oldal nem tul nehez.

2018. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiválasztottam a napot utána feldobott egy táblázatot ahol fel van tüntetve az óra nyelv meg ilyenek. Ahol a nyelv ki van húzva akkor ott nincs idegenvezető? Vagy hogy van ez nem értem :D meg feltétlen megy az emberrel egy idegenvezető?
2018. febr. 25. 09:18
 3/5 anonim válasza:

[link]

-> Visit for individuals

Visit for individuals for whom a tour in groups with an educator is organised or for individuals without an educator

-> [link]


És itt vannak különböző időpontok. pl: 16.03.2018 / Friday

07:30

Tour for individuals without an educator

-

23



Ha fél8ra mentek, akkor nincs idegenvezető, tehát ingyenes, azért nincs nyelv odaírva. De mindenképp le kell foglalni az időpontot és hogy hány fő, anélkül nem tudtok bemenni.

2018. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"Without an educator" azt jelenti hogy idegenvezető nélkül.
2018. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, Tudom mit jelent ez, csak nekem semmi ilyet nem írt ki azért kérdeztem rá :D
2018. febr. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!