Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi a véleményetek Horváth...

Mi a véleményetek Horváth országrol?

Figyelt kérdés

Ezen a nyáron horvátba vagyis pontosabban bibinjére megyünk nyaralni sohasem voltam tengerparton sem tenger közelében (Magyarországot még nem hagytam el egyszer sem)

Erre a szállásba megyünk: [link] tengerpart mellett van aki volt már itt milyen és este le van zárva a strand rész? És milyenek ott a vizek a partok éttermek árusok és az emberek?



2018. febr. 26. 22:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint bibinje és a szállás milyen
2018. febr. 26. 22:07
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Az mi?
2018. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
És milyen vizek? :D
2018. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Horváth ország? Most tényleg? Tibi Atyának meg papp a foglalkozása, az iskolában a gyerek meg némethül tanul?
2018. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"Horváth országrol2

Taps! - remélem, arra hivatkozol, hogy telefonról írsz!

Inkább menj Németh-be, vagy látogasd meg Ang Liát.

2018. febr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Hogyha mindenki kiszórakota magáth..

Horvátországba már sokszor jártam, Bibinjében még nem, de egyforma mind.

Éjszaka nincs lezárva a strand, fürödhetsz is ha akarsz.

Éjszaka, este általában az étterembe járás megy meg a séta, nagy szórakozási lehetőség nem sok van.

Jó drága árakra számíts.

2018. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
75%

Az igen...egy mondatot nem sikerült értelmesen leírnod....a helyesírást meg hagyjuk is.......

Te nem hogy az országot nem hagytad még el hanem a barlangod sem!Bar ennek is meg van azert az előnye........ilyen egysejtűként nagy csalódás nem érhet majd horváthba'......

2018. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Figyeljetek én egy 12 éves lány vagyok és a családommal fogok menni Horvátországba mellesleg nyelvtanból és irodalomból 5-ös vagyok. csak ugyebár egy velem egykorú gyerek is ilyen képpen érdeklődne ha még nem volt tengerparton. Legalább volt egy kommentelő aki viccet félre téve normálisan válaszolt neki köszönöm szépen . Ez a szöveg nem jegyre ment ezért nem vagyok hajlandó helyesírási hiba nélkül írni. De azért kíváncsi lennék aki nem volt megelégedve a szöveggel milyen volt nyelvtanból 12-13 éves korában a tollbamondásokban mennyi helyesírási hibája volt vagy ha fogalmazást írt.
2018. febr. 27. 14:57
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Mert a magyar oktatási rendszerben ötöst kapni olyan nagy teljesítmény, főleg 12 évesen. Lehet, hogy nem 'jegyre meg' és elmondanám:az élet sem. Ettől függetlenül alap az igényes nyelvhasználat. Minél kevésbé figyelsz erre, annál inkább fogod magan azon kapni, hogy egy önéletrajzot sem tudsz megírni 30 évesen. Tapasztalat. Van aki a saját városának sem tudja leírni a nevét.

Horvátországról:drága és zsúfolt általánosságban, de ha először mész tengerpartra tökmindegy, mert élvezni fogod. Az emberek kedvesek de valószínűleg azokkal lesztek csak kapcsolatban,akik vendéglátásban vagy turizmusban érdekeltek. Bunkók meg vannak mindenhol.

Az éttermek drágábbak, mint Magyarországon de biztosan találtok nektek megfelelőt.

Este éjszaka indul be jobban az élet: bazárok, kirakodóvásárok mindig vannak,de hatalmas őrült bulikra nem kell számítani (gondolom ez szóba sem jöhet).

A partra érdemes korábban érkezni, hogy ne nyomorogjatok és jó helyetek legyen.

A strand pedig nincs lezárva.

2018. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy hajlandó helyesíràsi hiba nélkül írni : gratulálok a maximális igénytelenségedhez.

Elárulom, sokunknak 12 évesen sem okozott gondot helyesen leírni Horvátorszàg nevét.

Ha olyen igénytelen maradsz, vagy csak szimplán bunkó, akkor ne csodálkozz, hogy

- egyrészt gúny tárgya leszel

- màsrészt később se fogsz tudni helyesen írni, ami oda vezet, hogy egy magsra valamit is adó cég szóba sem áll veled a munkakeresésnél. De pl a pàrkeresésnèl is sokszor hallottam már, hogy ez kizàró ok (amúgy ilyen jellegű hiba nálam is az. Mint a hadjuk, az otthol és társai)

2018. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!