Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Előkészületek

A kérdés

Hajdú-Bihar megyeben hol tudok útlevelet csináltatni Debrecenen kívül? Berettyóújfaluban tudnék?

Szeretném megtudni hol van útlevélosztály és milyen papirok kellenek? Mennyi időn belül lesz kész?

Keress kérdéseket hasonló témákban: debrecen. utlevelosztaly, Hajdú-Bihar megye, útlevél

márc. 13. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok

PErsze meg a legutolsó kis zsákfaluban is :D

Nemááár.

[link] - tessék, két mp volt...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 13. 18:13 Privát üzenet
Igen, Berettyóújfaluban is lehet csináltatni. Én is itt csináltattam ezelőtt 10 évvel...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 13. 18:43 Privát üzenet
Bármelyik Kormányablakban tudsz útlevelet igényelni, így Berettyóújfaluban a Kossuth utcaiban is. Aztán vagy postán kéred, vagy oda ahol kèszíttetted.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 14. 08:04 Privát üzenet
Akkor te rohadt mázlista vagy, nekem minden szrért be kellett utaznom Pestre vagy Gödöllőre - pedig nem zsákfaluban laktam, 20+ ezer fős városban -, mert nálunk persze, hogy nincs kormányablak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 14. 17:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találhatok adatokat a Hajdu-Bihar megyei idegenforgalomról?
Kiskörösjenőre (Románia, Bihar megye) innen Magyarországról milyen tömegközlekedéssel juthatunk el?
Békés megyében hol lehet októberben érettségit tenni (főképpen Békéscsabán), vagy Hajdu-Bihar megyében Berettyóujfaluban vagy Debrecenben. Mert pótló érettségi kellene angolbol?...
Hol van pontosan Hajdú-Bihar megye legmagasabb pontja?
Berettyóújfaluban, vagy ahoz közel milyen csendes és természethez közeli helyeket ismertek? Pl: népliget, berettyó part, csonka torony.
Hogyan/hol találhatnék olyan haverokat, barátokat Debrecenben, Berettyóújfaluban, vagy egyéb helyen Hajdú-Bihar megyében, akikkel pl. elmehetnék szórakozni diszkókba, klubokba?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Előkészületek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!