Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehetne akciós vagy jó...

Hol lehetne akciós vagy jó last minute nyaralásokat találni? Van ötletetek, javaslatotok?

Figyelt kérdés

Egyetemista (még nem kereső) pénztárcának megfelelő internetes (vagy akár utazási iroda) oldalakat keresek. Vannak tapasztalaitok? Mit ajánlanátok, mit nem?


A bómusz brigádot ismerem, azon kívül viszont nem sokat.


Köszönöm! :)



2018. ápr. 18. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Last minut igazából nem létezik.

First minut létezik, a korai foglalások akár 40%-al is olcsobbak lehetnek, de a leggyakoribb 15%-s kedvezmény, de az minimum 3 hónappal elöbb kell foglalni.


Last minut akkor létezik, ha az adott desztináció kívül esik föszezonon vagy kedvelt utazási idötöl.

Ez itt Europán belül az október-november, január-március. Ekkor lehet utolsó pillanatban is olcsobb repjegyeket kifogni, a hotelek meg eleve olcsobbak.

De áprilistól-szemptemberig az árak az utazás idöpontjához közeledve emelkednek, mert szinte biztosan tele lesznek a járatok minden irányba.

2018. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Last minute utat már elég nehéz kifogni, ugyanis "felpörgött" a turizmus és igazából az olcsó lehetőségek már nagyon korán elfogynak. Idén februárban betévedtem egy görög utakat értékesítő utazási irodába, ahol alig tudtak velem foglalkozni, olyan mértékű telefonos és személyes foglalásaik voltak: legnagyobb megdöbbenésemre már a szabad helyek kb. felét eladták. És még utána mentek az Utazás kiállításra - ahol megint igen csak sok vevő van.


Esetleg még nézd meg a Tescoutazás.hu-t: mi tavaly ott vettünk egy hétvégi pihenést: a szállás nem volt valami nagy durranás (elég retro volt), de legalább vízparton voltunk, a Balatonnál :-)

2018. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hogyha valaki tud még valami oldalt, vagy van tapasztalata jó utazási irodákkal akiket mindenképp ajánlana. Akár Horvát tengerpart buszos leutazással, akár belföld. Szívesen fogadnám. (És nem lusta vagyok keresgélni, mint ahogy előttem írták már, hanem ahol néztem nem voltak jók, nem sok ötletem van.)
2018. ápr. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!