Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A párom és én szeretnénk...

A párom és én szeretnénk kiköltözni Angliába. Érdekelne hogy mennyi kezdő tőke legyen kb? Tudnátok e ajánlani nekünk valami északi kisebb várost, de azért munkalehetöség legyen. És szállást hogyan intézzük el itthonról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem hanyagoljátok ezt a kiköltözősdit...
2018. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is ?
2018. máj. 25. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azert irta az elso, mert itt teszed fel a kerdest ahelyett hogy utanaolvass. tehat ilyen hozzaallassal nem ajanlja, mert ennel tobb onallosag ellene ill elobb munkat keress itthonrol, az alberletek pedig iszonyat aron van. ill nehez ugy ajanlani barmit h hol van munka, az mindenhol van de kepzettseg, nyelvtudas is kell a normalis munkahoz, alja munka kint is van de azert annyit adnak amennyi az albi ara szoval kerdes megeri-e nektek igy... normalis munkahoz nyelv, tudas, talpraesettseg kell, de annal tobb mint hogy gyk-n varod az ajanlasokat...
2018. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:

Az 1-es arra gondolt,hogy

1)mint látható életrevalóság nulla

2)önállóság nulla

3valahogy van egy olyan erzesem,hogy a nyelvtudás is kb üti a nulla szintet

Stb stb.....igy aztan biztosan nagy karriernek néztek elébe!

2018. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezen az oldalon miert nem szeret senki sem valaszolni?? Akkor minek vagytok itt ha rogton itelkeztek az emberek felett?

Nem azert van ez az oldal hogy kerdezzenek az emberek? Ma mar meg lehet talalni a valaszt a google keresoben is azt itt feltett kerdesek tobbsegere , de akkor minek van ez az oldal?? Itt nem lehet velemenyt kikerni tapasztaltaktol vagy leroviditeni egyes keresesek hosszat? Hm akkor mit lehet itt kerdezni?


Bocsi a kerdesedre nem tudom a valaszt, de legalabb en nem itellek el rogton hogy nem vagy eletrevalo es maradj a s*ggeden csak mert kiirtal egy kerdest..

2018. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert fogalmatok nincs semmiröl, de utánanézni sem vagytok képesek, ráadásul egész pontosan NULLA infot tartalmaz a kérdésed.


Tessék, mosogatot, vagy mekis dolgozót pl mindenhol keresnek.

2018. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és interjura ne menjünk el helyettetek, ha már...?


Én Svájcba költöztem ki nulla segitséggel, de nem is itt kérdezgettem netto hülyeségeket, hanem felcsaptam a netet, böngésztem, tudakozodtam és csomo ismeretszerzés után megpályáztam egy IT-s állást (meg volta talonban még 2-3 másik lehetöség is), ahová egyböl felvettek.

2018. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez lesz az utolso valaszom, mert nincs semmi ertelme ennek az egesznek itt, en csak hirtelen felindulasbol irtam az elso valaszomat, mert nem akarom, hogy azt higgyek a tobbiek, hogy itt csak rosszindulatu emberek vannak, akik egyaltalan nen akarnak segiteni senkinek, mert ok buszkek ra, hogy ok egyedul tanultak meg mindent, egyedul boldogulnak az elet minden teruleten.

Ti mar megint itelkeztek es automatikusan betesztek engem is az "eletkeptelenek" csoportjaba, pedig en itt aztan semmilyen kerdest nem tettem fel, semmit sem irtam , ami arra utalna, hogy en magam eletkeptelen vagyok es nem tudok sehol sem informaciokat keresni vagy masok nelkul boldogolni. Csupan nem ertem , hogy az emberek miert bunkok a masikkal, ha az feltesz egy kerdest egy anonim kerdezos oldalon?

Az eletkeptelen emberek engem is zavarnak, de konyorgom ez egy kerdezos oldal.:DDDD Azert nem azt kerdezte, hogy hogyan kell megkenni egy kenyeret.Igen, mashogy is talalhatna valaszt a kerdeseire, de az most bun es rossz dolog lenne, ha itt valaki tortenetesen egy nagyon szuper eszaki kis varosban lakna, aki batran ajanlana azt a helyet es utana a kerdezo is utana tudna nezni neki?


Ahogy az elozo kommentben is irtam, ma mar (kb)mindenre lehet valaszt talalni a neten, vagy mashol, mindegy. De akkor minek van ez az oldal???:D "Talald meg a valaszt magad valahol mashol,itt kerdezni tilos, ez az oldal nem azert van"

Viszlat:-)

2018. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Norman Bates ***** válasza:
62%

Szia, ha nincs semmi vegzettsegetek es minimalberes melora jottok ki, akkor azt nem nagyon fogtok Magyarorszagrol intezni.

Kell legalabb £1000-£1500 kezdotoke, kijottok kivesztek szobat, elmentek NINO (national insurance number) interjura, beadjatok a CV-t csomo agency be. Csinaltok bankszamlat etc.

Szobat probalhattok neten keresni, csak keruljetek a magyarokat.

Mi Birmingham-ben lakunk, 2. legnagyobb varos London utan, viszont eleg olcso a lakhatas es van rengeteg munka.

Angolotok milyen? En pl. siman talaltam irodai melot, amit suli mellett csinaltam, csak eros angol kellett, szoval nem muszaj gyarban meg hasonlo helyen kezdeni, ha eros az angolotok.

Ha van kerdesed nyugodtan irj.

2018. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!