Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nagy baj van, ha becsekkoltam...

Nagy baj van, ha becsekkoltam a repülőn, de sajnos családi tragédia jött közbe, és nem tudok elmenni, az ugye nem baj?

Figyelt kérdés
Mármint érhet emiatt retorzió a légitársaság részéről? Nem érdekel a pénzem, nem is sajnálom, de ugye ez nem jelent majd gondot, ha máskor repülni szeretnék velük? Ez lett volna az első utazásom :(

2018. jún. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még örülnek is neki. A jegyet kifizetted, és annyival kevesebb tömeget kell cipelni a gépnek meg eggyel kevesebb utasra kell odafigyelni.
2018. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, be fogják zárni a check-in-t kb fél órával, 40 perccel a gép indulása előtt, konstatálják hogy nem vagy ott, és mennek tovább a napjukkal:) Fogsz tudni velük repülni legközelebb is, persze!
2018. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, semmi baj nem lesz. Ha pedig a családi tragédia közeli csaladtag elhunytát jelenti - szülő, házastárs, gyermek vagy testver- akkor elvileg meg a jegy arat is visszakaphatod
2018. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A jegy árát teljesen vagy részben csak akkor kapod vissza ha kötöttél olyan biztosítást, ami erre fizet.
2018. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

4,


Amennyiben közeli csaladtag elhalálozása miatt nem utazik, nem kell biztosítás

2018. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi retorzió nem lesz, naponta történik ilyen, ezért foglalják túl a gépeket (több jegyet adnak el, mint ahány ülőhely van).
2018. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon kedvesek vagytok, köszönöm. Édesanyám stroke-ot kapott, már lábadozik, de iszonyatos volt az egész...


Egyébként a Wizzair-ről lenne szó, és egy jövő hónapban Milánóba történő utazásról. Néztem a már becsekkolt járatot, ott ha a járatmódosításra kattintok, ezt írja ki:


A foglalásban szereplő egy vagy több utas már elvégezte az utasfelvételt a járatra. Ha folytatja a járatmódosítást, a rendszer visszavonja az utasfelvételt. Az új járatra el kell majd végeznie az utasfelvételt, és ki kell nyomtatnia a beszállókártyát.



Tehát akkor még ezt is tudom módosítani, ha nyilván az új járatra új becsekkolok?

2018. jún. 22. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz módosítani, de sokba fog kerülni... Lehet, hogy érdemesebb lesz új jegyet venni. Az indulásig meg anyukád is jobban lehet, nem kell annyira megijedni.
2018. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!