Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van itt olyan, aki csak...

Van itt olyan, aki csak gondolt egyet és vett repülőjegyet “csak oda”?

Figyelt kérdés
Úgy értem van itt olyan van ismertek olyat aki besokallt az itthoni dolgok miatt és úgy döntött kimegy bárhová a világba( Amerika , Ázsia.. bármi) igazából csak tapasztalatokat szeretnék olvasni, hogy boldogult, könnyebb nehezebb volt e mint azt várta. Köszönöm előre is a válaszokat
2018. jún. 22. 13:57
 1/4 Norman Bates ***** válasza:
90%

Szia, en par evvel ezelott igy jottem ki angliaba. Hirtelen jott dontes volt, talaltam is hamar egy csaladot ahol aupairkedtem egy darabig. Docogos volt, de megerte. Ma mar itt tovabbtanultam, talaltam part sot nemreg szuletett meg a kisbabank is.

Annyit tanacsolnek, hogy nyelvtanulast nyomjad ill. ne add fel. Bar amerika meg azsia valoszinuleg nehezebben megvalosithato.

2018. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb országba be sem engednek ha nincs a visszaútra jegyed.
2018. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdező, ezt max. EU-n belül tudod megtenni.
2018. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 noricaa válasza:

Szia!

Tavaly tortent nagyon nehez evem volt, nemetorszagban eltem akkor nehez munkat is vegeztem, 12 eves kapcsolatom ra ment, es elvesztettem az ikertestveremet is. Akkor ugy erztem el kell mennem mert nem birom tovabb.Akkor vettem repulojegyet floridaba az ismeroseimhez mentem el 90 napra, es mar volegenyem van, minden megvaltozott a legjobb dontes volt amit tehettem, nem voltak elotte celjaim es jovokepem sem.

2018. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!