Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Vélemények a Ryanair légitársa...

Vélemények a Ryanair légitársaságról?

Figyelt kérdés
Szeptemberben Rómába akarunk menni a barátnőmmel és valószínűleg a Ryanairt választjuk, mert a Ciampiano repülőtér van közel a szállásunkhoz. Nem repültünk még, tehát nem csak magáról a Ryanairről, haneml az utazásról is szeretném kikérni a véleményeket és tapasztalatokat. Köszönöm :)

2018. jún. 27. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeretem a fapadosakat, minden xarert extra árat kernek.

Repülésről nem tudom mit szeretnél tudni.

2018. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig úgy vesszük a repcsijegyet hogy megkeressük melyik a legolcsóbb. Többnyire a Ryanair az és eddig még nem csalódtam bennük.

Arra figyelj hogy minden szirszart el akarnak majd neked adni ezeket ne kérjed. Se nagy lábrteret se utasbiztit se mást.

2018. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Repültem már többször velük, a mostanában behozott új szabályok rontották a megítélésüket. Valójában, ha hosszabb időre mentek, és szeretnétek egymás mellett ülni, akkor nem sokkal olcsóbb, mint az Alitalia pl. Ugyanis csökkentették a kézipoggyász méretét, jó eséllyel a csomagtérbe fog kerülni, ha nem fizettek külön az elsőbbségi beszállásért, és az is plusz pénz, ha egymás mellé ülnétek, a rendszer ugyanis az ingyen ülőhelyeket automatikusan szétdobja, ráadásul a középső ülésekre. Kis szerencsével, és utolsó pillanatban becsekkolással ez esetleg kivédhető, Rómáig meg bő egy óra az út emlékeim szerint, addig ki lehet bírni egymás közelsége nélkül. Bosszantóbb, hogy a kis tatyót is meg kell várnotok a csomagkiadásnál, ha nem akartok pluszban fizetni.

Mindenesetre ha olcsón akartok utazni, és a fentiek nem jelentenek gondot, jó megoldás. Ne ugorjatok bele semmilyen extrába (transzfer, biztosítás, parkoló, szoba), nem éri meg, önállóan sokkal jobb ajánlatokat találtok.

2018. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Harmadik kommentelőtől kérdezném, ha a helyfoglalással élek, akkor is a csomagtérbe kerül vagy van rá esély, hogy nem?
2018. jún. 27. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz elsőbbségi beszállás kell, hogy ne kerüljön a csomagtérbe. Az ülőhely ebből a szempontból nem számít.
2018. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!