Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Te miért béreltél autót...

Te miért béreltél autót Budapesten?

Figyelt kérdés
Szoktatok- e itthon is autót bérelni és ha igen, mire?

2018. jún. 28. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Nyaralashoz, hogy ne a sajat automba gyuljon a kilometer.
2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Kerdezonek: minek? Azt az evi 2 napot amig szervizben van az auto megoldom maskepp.


#1: hogy mi van? Minek van neked autod, a garazsban all kisuvickolva, portalanitva, lezsirozva es csak nezegeted, az ulesrol a nejlon vedohuzatot se szedted le...?

2018. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem minek? Ha van egy autóm azért van hogy használjam. Nem arra hogy a faluban raj legyek aztán menjek vele 2kmt hanem tényleg használjam. Felesleges pénz kidobas az ilyen ha van mar autód.
2018. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Evente 10 ezer kilometert megyek a sajatommal atlagban. Ha csak ketszer megyunk Gorogorszagba az 6 ezer kilometer plusz lenne. Ot ev alatt az 30 ezer. Ot ev alatt nem a sajatomba pakoltam bele 3 evnyi atlag hasznalatomat. Tudom menjunk repulovel, de a felesegem nem birja.
2018. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itthon még soha. Nem látom értelmét.

Ha autóval megyek, akkor a sajátommal.

Ha nem akarok autózni, akkor bérelttel sem akarok.

Külföldön szoktam bérelni, ha nem megy oda repülő, ahova menni akarok és kell transzfer és egyébként is mozogni kell a környéken és nemcsak egy helyre megyek.

2018. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szoktam

kulfoldon elek, amikor haza latogatok autot szoktam berelni azert, hogy ne a szuleim kocsijat hasznaljam, plusz ami nekik van, annal meg a bkv is jobb ;D

2018. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Angliában élek, és amikor repülővel jövünk haza, akkor mindig bérelünk autót, hogy nagyobb legyen a mozgásterünk-
2018. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

csak a greengo-t, az élmény miatt.

amúgy van saját kocsim, nem bérelnék. azé vettem, hogy használjam :)

2018. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett, amikor a saját szervízben volt.
2018. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer Albániába utaztunk és akkoriban még borzasztóak voltak arrafelé az utak, meg német autót amúgy sem visz oda az ember, könnyen làba kél. Inkább béreltünk egy kissè szakadt Suzukit, hiába volt vagy 3 autó is az adott társaságban.


Máskor pedig rendezvényhez kellett kisbusz, ott nyilván a méret volt a szempont.

2018. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!