Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mire kell mindenképeen odafigy...

Mire kell mindenképeen odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Szeretnék repjegyet venni Új-Zélandra. MI az amire oda kell figyelnem, ami gondot okozhat? Pl. a vizának utánanéztem és elvileg nincs szükségem rá és a kínai átszálláshoz sem kell. Milyen buktatók lehetnek még?

Nagyon nagy számomra ez az összeg és ha valamit elszúrok vagy nem jut eszembe akkor oda az álmom, amire hónapok óta gyűjtögetek.

Köszi a segítséget. :)


2018. aug. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj hogy foglalásnál jó adatokat adj meg. Útleveled legyen érvényes a visszaúttól számítva még legalább 6 hónapig.
2018. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg hogy mennyi idod van az atszallasra. Jo, gondolom, ha kiadsz ennyi penzt, odafigyelsz, csak nehogy az legyen, hogy latsz egy viszonylag olcso jegyet, raugrasz, megveszed, es kiderul, hogy az atszallasnal 12+ orakat kell varni.

Egyebkent pedig amit egyes irt!

Jo utat!

2018. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én mentem rengeteget nézelődtem. Végre megtaláltam a legjobb jegyet, erre gond volt a fizetésnél, ilyen összegnél a bankom nem engedte a fizetést. Kb. egy órát szerencsétlenkedtem. Amikor sikerült végre, hiba volt a nevemben. Felhívtam a légitársaságot, mondták, hogy nem gond. Európában nem is volt, Japánban viszont nem akartak felengedni a gépre, engedélyt kellett kérni a légitársaságtól. Szerencsére nem volt gond. Szóval figyelj rá, hogy minden pontos legyen. Ázsián keresztül ha mész, joval szigorúbb a rendszer. Egyébként mai napig nem ertem, hogy került hiba a nevembe, mert, r az utolsó betű a nevemben és mellette volt egy b. Na most a billentyűzeten az r és a b egészen máshol van. Supersaveren foglaltam, többet nem használtam az oldalt, soha nem írtam el egy adatomat sem.. Szóval ha ilyen oldalon foglalsz figyelj nagyon oda. Az árak becsapósak, van olyan oldal ahol 800 Euros jegy van, elkezded foglalni és végül 1200 lesz a jegy.. A Qatarnak vannak jó akciói ajánlom őket. Plusz ha utazol, figyelj oda, hogy mit viszel magaddal és vámolj el mindent amit kell, jóval szigorubb a rendszer, mint Európában.
2018. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontos adatok nagyon fontos.

Aztán az átszállási idö is. A rövid 1 órás átszállás is megoldható, de ideges leszel töle és aggodni fogsz.

Mert pl a Bp-Peking járatod 15:20-kor landol az azt jelenti , hogy 15:20 kor max a gép a terminálhoz ér. Na de ott egy rakat ember föleg nagy gépeken ki kell szálljon, ez sok macerával tart, a transzfer résznél is sok helyen(pl dubai) ellenöriznek, így 30 perc simán lehet, mire egyáltalán a temrinálban vagy. Ès vannak nagy repterek ahol 30 perc is lehet egyik végéböl a másikba menni, és lehet, hogy másik terminálba is kell menni.

A felszállási idö pl 16:20 azt jelenti, hogy nagygépeknél 15:45-kor már minimum kezdödik a beszállás a gépre és 16:20-kor már a kifutópályán startra késsz.

Vagy is a kényelmes átszállás 2-3 óra, akkor van idöd kinyujtozni, egy kávét inni, wc-re menni...

2018. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvettem a jegyem. :) Már csak az a kérdés túlélem e a 34 órás repülőutat. :D
2018. aug. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!