Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van itt vki aki az idei vagy...

Van itt vki aki az idei vagy jövőévi tanévet amerikában (los angeles, new york, miami. ) töltené cserediákként?

Figyelt kérdés

Itt azokra gondolok, akik szeretnének menni és a megfelelő anyagi háttere is meg van, mert egy ilyen út több milliós költség.. Esetleg az Yfu, EF, AFS-el, vagy más ilyen céggel.. Akik 15-17 év körüliek és (főként los angelesbe) mennének, azok lécci írjanak, mert egyedűl nem nagyon szeretnék menni.

köszi. :)


2010. jún. 23. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Hali. :) én szerettem volna menni, de lévén, h két pedagógus gyereke vagyok nemigazán van lehetőségem ilyen dolgokra :/ ettől függetlenül ajánlanám a YFU cserediákos szervezetet... a weblapjukon sokmindent megtalálsz, énis ott nézelődtem... szerintem nem kell félned az egyedül menéstől! Biztosan nagyon kedvesek lennének veled :) Ha pedig valamiért mégsem azok (bár ez nem valószínű), akkor szólhatsz a közvetítőnek és áthelyeznek egy másik családhoz :)
2010. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi. nos nem is a családtól félnék, hanem hogy nincs ott egy barátom se. :/ úgyhogy jó lenne vki olyannal összeismerkedni aki szintén megy. (:
2010. jún. 24. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát hallod LA itt sokszor előkerül a fórumon, de ezek a programok NEM oda szólnak..

Kalifornia hatalmas állam, É-D kiterjedése több mint 1200 km. Államot sokszor lehet választani (+ 100-200 ezer Ft), de lehet Észak Kaliforniába kerülsz, és annyi erővel Utahba is kerülhetnél, mert az sincs messzebb LA-től..


Olvass el sok beszámolót, és meglátod hogy egy sincs LA-ben, max egy 4-5 napos látogatás.

Én többszáz beszámolót elolvastam és 1 (!) emberrel találkoztam aki nagyvárosba, Las Vegasba került. És sok program külön részletezi, hogy a családok többsége kisebb városokban lakik ( de semmiképp sem egy 15-20 milliós kiterjedésű nagyvárosba )..


Los Angelesnek nézz utána, mert nem olyan mint a filmekben, és több lakosa van (agglomerizáció), mint az országnak, melyben élsz!

Nem olyan, mint a filmekben!! Tudod mekkora ott a bűnözés?? Hány gettó van ott?? Hogy ott skorpiók, fekete őzvegyek, tarantulák is előfordulnak?? (egész Dél Kalifornia). Hogy hány Mexikói él ott, nem tud angolul??

És gondolom lány vagy (bocs, ha nem, de írásod alapján..), így még veszélyesebb LA-ben!!



De szerintem menj nyugodtan, de azt fogadd el, hogy nem te választod a fogadócsaládot, és azt sem hogy pontosan hol lakjanak. De így is megéri.. Ha nyitott vagy, és nem zárkózol be az LA, Miami álomvilágodba.

2010. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!