Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hosszú buszos útra, ahol...

Hosszú buszos útra, ahol nincs vécé a buszon (vagy van, de elég "balkáni") és csak ritkán van megállás, pisilés céljából érdemes lenne felnőtt pelenkát felvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
nem, inkább érdemes a buszvezetőnek szólni okoska
2010. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan. Szólsz a sofőrnek és majd megáll.
2010. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

A helyzet az, hogy ha pl. délnek veszitek az irányt, akkor a megállók során sem biztos, hogy igényesebb WC-vel fogsz találkozni, (van olyan, hogy csak 1 lyuk van a földön - szó szerint- és abba kell beletalálni, és még fizetni is kell érte!- persze lehet, hogy kifogtok valami benzinkutat, de ott sem lesz sokkal jobb a helyzet, mert ilyenkor az egész busz bevonul, - ezek után gondolhatod, hogy fog kinézni az is-, és mire sorra kerülnél, már menned is kell vissza, nehogy otthagyjanak :)

De egyébként vannak ilyen jellegű problémáid? Mármint vizeletvisszatartási?

Annyit mondhatok, hogy ne igyál sokat az úton, mindig csak 1-1 kortyot, ha már szomjas vagy! Akkor talán nem lesz semmi gond...

2010. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"De egyébként vannak ilyen jellegű problémáid? Mármint vizeletvisszatartási?"


Nincsen, csak gondoltam jobb belepisilni egy pelenkába, mint feszengve tartogatni a pisit órákon át.

2010. jún. 25. 12:22
 5/15 anonim válasza:
32%

hinnye, b@szod, hány éves vagy?

sokan már 4-5 évesen tudnak szólni, ha ki kell menniük, többek közt, mert nem túl kellemes a pisiszag...

2010. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj szégyen nem szégyen mi tavaly a nyaralásnál a feleségemmel mindketten be voltunk pelenkázva a buszon amikor Görögországba utaztunk. A világon senki nem vette észre, és nem is volt olyan rossz. Sok vizet ittunk a buszon ezért jól jött a pelenka mert csak nagyon ritkán álltunk meg pisilni. De ha te kibírod, hogy nem iszol sokat a buszon akkor ne használj pelust. Addig amíg senki nem veszi észre csak Ti tudtok róla, addig semmi gáz nincs vele, csak Ti is vigyetek valami popsikenőcsöt mert azt mi is vittünk, voltunk olyan előrelátóak felnőttek lévén.
2010. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

pedig jogos a kérdés

igenis ferdén néznek az emberre ha egy egész buszt megállít, ha kis/nagy dolga van.

Én nem mennék olyan busszal hosszabb útra ahol nincs WC.

2010. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
95%
Amikor én utaztam Franciaországba busszal előre,már indulásnál elmondták a tervezett útvonalat,és hogy pontosan hány órakor és hol állunk meg (talán 3-szor álltunk meg )pisilni.De gondolom,azért soron kívül is megáll a sofőr,ha gáz van.
2010. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

hát én nemtom, hogy be tudnék-e direkt pisilni, ha lenne rajtam pelenka...

egyszer próbáltam a tengerbe pisilni, csak ki akartam próbálni, hogy milyen jó mélyre bementem, ahol már nem volt senki, de nem ment a pisilés:S

2010. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát órákig is lehet tartani.. Másrészt nem leszel egyedül, biztos lesz olyan, aki mer szólni helyetted is!
2010. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!