Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repjegyen szereplő név nem...

Repjegyen szereplő név nem egyezik az okmányaimmal?

Figyelt kérdés
Vettem egy repjegyet de lehagytam a 2. keresztnevemet, lehet baj belőle? Ha csináltatok egy útlevelet azon is a személyimen szereplő név lesz?

2018. dec. 3. 17:02
 1/9 anonim válasza:
33%

Nem baj...


Útlevelet nem tudsz "csináltatni", azon rajta lesz a két keresztneved.

2018. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg nem lehet belőle baj, ha EU-n belül utazol, de soha nem értettem az ilyen embereket, most komolyan a saját neved nem tudod? Jó hogy nem már a gamer nickedet raktad oda hátha az is jó lesz. Itt az átlagintelligencia nem meredeken esik hanem szabadesésben van.
2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Legjobb, ha megkérdezd meg a repülőtársaságot. Ha fapados amit emelt díjas számon érsz el, írj nekik mailt
2018. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor felmerül egy kérdés. Hogy a viharba van az hogy nem tudod a neved? Az okmányaiddal megegyezően KELL megadni a nevedet foglalaskor. Ekkora debil lenne a nagy átlag hogy a saját nevét sem tudja normalisan leírni?
2018. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem gond. Férjem sose használja a 2. nevét.
2018. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem szoktam használni ezért megszokásból írtam csak az első keresztnevem
2018. dec. 3. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Aha szóval csak megszokásból nem tudod mi a saját neved. Arra azért figyelj hogy egyszer csak nehogy megszokásból elfelejts levegőt venni.
2018. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, megszokott dolog repüléskor ill. bejelentkezéskor. Sokaknak 6-8 keresztnevük van (Elvis Presley-nek 8 volt), ennyi ki sem férne az űrlapon. Kellemes utazást !
2018. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem használom a 2. keresztnevemet, nem is szoktam sehol kiírni, csak ott van megadva, ahol a személyimből automatikusan beírták. Sokszor utaztam így repülőn (1 keresztnévvel), még egyszer sem kötöttek bele.
2019. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!