Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha valakinek meghìvòlevelet...

Ha valakinek meghìvòlevelet akarok küldeni, hogy legyen vìzuma idejönni, az postai levèl formában kerül elküldésre vagy emailben?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Termeszetesen nem emailben.
2019. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A meghívólevélnek meghatarozott fotmája van az előíras szerint.

A vizum meg mar elektronikus úton kapja aki utazik

2019. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy a meghivolevelet nem te irod egy sima papirra, hanem a bevandorlasiaknal igenyled, es azt is egyaltalan csak akkor kapsz, ha megfeleloek a korulmenyeid ra. 2 het kb. az atfutasi ideje.
2019. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nigériai a pasas akit meghívnál?
2019. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem nigèriai megnyugtatlak kedves tarsolypörgető ősmagyar turul leszârmazott barátom, ne legyenek álmatlan èjszakáid... csòk


a többieknek köszönöm a segítséget ès a rendes válaszokat, már èrtem😊

2019. ápr. 16. 01:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tarsolypörgető :D.

Azzal azért vigyazz kerdezo, hogy a meghivolevel komoly jogi es penzugyi kotelezettsegeket von maga utan (lenyegeben azt irod ala, hogy te fizetsz mindenert es gyakorlatilag barmiert amit az illeto itt csinal), egy atlag ember, aki turistanak jonne ide egy hetre mondjuk semmi kotodes nelkul (normalis allampolgarsaga meg fedezete is van az utra mondjuk), vizumanak nem feltetele ez, nem adnak tole könnyebben vizumot vagy barmi ilyesmi. Ellenben lassabb lesz az egesz ugyintezes, mert pluszban meg teged is ellenorizgethetnek, plusz maga a papir kiadasa is tobb het lehet. Ha normalis az illeto, akkor egy magyar turista schengeni vizumot kb. 1-1.5 het alatt kiadnak minden meghivolevel nelkul is.

2019. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen tudom az anyagi rèszèt, ezze semmi gondom, természetesen èn állok mindent amìg az illető itt tartòzkodik, ha nem a meghìvòlevèlről lenne szò akkor se hagynám, hogy egyàltalán a pènztàrcájàt elővegye itt tartòzkodàsa esetèn. anyagi gondjaim nincsenek, semmi problémát nem okoz nekem ez. szimplàn a levèl formájában nem voltam biztos hogy postai vagy elektronikus.
2019. ápr. 16. 09:46
 8/12 A kérdező kommentje:
ezzel*
2019. ápr. 16. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

"tarsolypörgető ősmagyar turul leszârmazott"

Engedelmeddel, ezt lenyúlnám, mert én is szeretném használni :D

2019. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
🤣👌
2019. ápr. 19. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!